• Thriller

Tibetské nebeské jezero (2006) (TV film)

Pěkné i poučné, před časem jsem na dokumentární filmy zanevřel, protože nesnesu vidět zvířata umírat, ale tohle se mi opravdu líbilo.

Glee (2009) (seriál)

Taková pohádka, kde i záporní hrdinové jsou v jádru dobří, ale musím říct, že GLEE mě opravdu baví!

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Společně s Akty X můj nej seriál ze všech - atmosféra, postavy, scénáře, soundtrack... Tento seriál posunuje hranice zase o kus dál, musím říct, že jsem nečekal, že by ještě mohl být seriál, který ve mě vyvolá tolik emocí. Co dále oceňuju je fakt, že seriál se nesnaží šokovat "obrazovými" prostředky. Donutí diváka přemýšlet nad pocity, situací hlavních hrdinů. Pro mě jasných 100%!

Krvavá stopa (2007)

Tento film nemá hlavu ani patu, mnoho nelogických momentů a hlavní hrdinku, u které nevíte, zda se směje nebo brečí, rozhodně nedoporučuji.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Tenhle film má všechno, co bych od něj očekával - akci, humor, napětí, skvělou atmosféru i sympatické hrdiny. Vřele doporučuji.

Americká krása (1999)

Film je pro mně velmi osobní. Když se zamyslím, děsí mě, že existuje mnoho lidí, kteří kvůli svému vnitřnímu problému a nebo z nenávisti k určité sexuální orientaci, ke které se nikdy neměli odvahu přiznat, dokážou i vraždit.

Temné vody (2005)

Spíše průměrný film o krásném vztahu matky a její dcery, který je díky nepřízni osudu a jedné zlé malé holky násilně ukončen. Výhodou filmu je dobrý herecký výkon Jennifer Connelly a Ariel Gade, velké mínus je to, jak je film strašně zdlouhavý, možná je to mnou, ale několikrát za film jsem se musel jít "provětrat" a ještě vícekrát jsem se pak díval na posuvník, kdy že už to skončí.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Opravdu zajímavý film na aktuální téma. I když zrovna nejsem ekolog, myslím si, že film skvěle poukazuje na problém dnešního pohledu lidstva na přírodu a její zdroje. Škoda, že není více takových filmů. Také oceňuji fakt, že tou typickou "zabedněnou arogantní zápornou postavou" je v tomto filmu ŽENA - ministryně obrany. Opravdu doporučuji.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Celkem dobrý film, bohužel jsem nucen dát jen dvě hvězdičky, kvůli mizernému a nepřesvědčivému hereckému výkonu hlavní hrdinky.

Kick-Ass (2010)

No, čekal jsem sice trošku více komedii, než takové nervy drásající drama, ale rozhodně mě tento film příjemně překvapil, především sympatickou hlavní (super)hrdinkou :D "Jen" čtyři hvězdičky jsou za pomalý rozjezd, z počátku se mi film jevil trošku nudný, ale závěr určitě stál za to :)