Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Děs běs, nezapomenu na 4 epizodu kdy je scéna vstupujícího detektiva do domu v dešti a o chvili později záběr jak z domu vychází a ono všude sněhu po kolena skoro :D :D Hřebejk nikdy detektivky neuměl ale toto? Výsměch celé policejní práci. Docela se divím lidem v ČT že po tak podařením projektu Případy 1 oddělení dokáží do světa vypustit tento paskvil? Dvě hvězdy za policistu Edu (povedena figurka) Bereniku Kohoutovou a Andreu Verešovou. Ale k seriálu se fakt už nikdy nevrátím.

Hráči (2015) (seriál)

Hodně povedených krásných cca 300 minut první série je rychle pryč a já budu doufat v další sezonu. 100%

Labyrint (2015) (seriál)

Jirka Strach má pro strach uděláno.Všechny jeho dosavadní kriminálky se mi náramně líbili a občas v době nemoci si je přehrávám. Labyrint dospěl do konce, tak nějak s určitou hořkostí zjišťuji že pachatele jsme vypátrali ale že bychom nějak jásali se říci nedá. Realita je sviňa. Doporučuji všemi deseti.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Tak je za námi 1 série a já se cítím jako kdyby mě někdo praštil desetikilovým kladivem do hlavy. Finále neskutečně těžké na strávení, scéna se sebevraždou v přímém přenosu neodiskutovatelně úžasná. Ale jakej je vlastně seriál? Pro fanoušky IT a konspiračních teorií se jedná o orgasmus ale zbytek to bude hodně těžce stravitelné. Mě osobně se nejvíc nadchla rolička Portie Doubleday jen škoda že tam nemá nějakou svlékací scénu :D :D 1 sezoně dávám regulerních 90% a doufám že se dočkáme pokračování. Ale takhle šiblého hlavního hrdinu sem fakt neviděl hodně dlouho :D :D

San Andreas (2015)

Osobně se považuji za fanouška katastrofických filmů ale San Andreas i když sem od něj nic neočekával tak mě zklamal. Kde jsou ty zlaté časy Skleněných pekel, Letišť. Kdyby tehdejší tvůrci měli možnosti těch dnešních to by nám padali čelisti. Ale dnes je vše jen o tricích ale San Andreas má triky fakt směšné. Jediné na co se dá koukat je Carla Gugino a Alexandra Daddario ( ty její kukadla) silně nezasloužených 40%

Terminator Salvation (2009)

Film, který nenudí ani chvilku. Paráda, nechápu proč je tak opovrhován, když je mnohem lepší jak Vzpoura strojů. 100%

Star Trek (2009)

J.J.Abrams umí. Parádní jízda která Vás nenechá vydechnout ani při závěrečných titulkách. Zasloužených 100 %

96 hodin: Zúčtování (2014)

První díl série absolutní Bomba, druhý díl sice postavený na hlavu ale koukatelný ale toto? Tolik automobilových honiček snad neměl an i 6 díl série Rychle a zběsile (7 sem ještě neviděl). Škoda že rozlučka s Millsem byla tak nepovedená. Doufám že Nesson už na Luca Bessona zapomene bo 4 díl ve kterém by chránil vnučku bychom už nemuseli rozdýchat. 55%

Poslední přežije (2015)

Sem velký fanda Brosnana ale tenhle film si prostě nezasloužil. Moc bych mu přál nějaké vzkříšení alá Liam Neeson (Taken). Prostě to nemá koule ani nic co by Vás po výbuchu nutilo se dál koukat. 50%