Dexter (2006) (seriál)

Načínám první sezónu, zatím to vypadá na 4*. Bezesporu kvalitní seriál, ale né geniální, ale uvidíme, podle komentářů by se to mělo teprve pořádně rozjet. //1. SÉRIE// - Jak se začátek pomalu rozjížděl, tak to neuvěřitelně nabíralo na síle druhou polovinu. Díky nepříliš záživným seznamovacím kecům na začátku, má seriál úžasný potenciál, jak dále postavu Dextera rozjvíjet. Debra a Rita jsou taktéž charakterově bezvadné. Ice-truck Killer tomu ještě dodává pořádnou štávu. 85%. //2 SÉRIE// - Naprosto nedákžu vysvětlit ten pocit, který ve mě zanechal románek Lily a Dextera, tak něco hlubokého a nevšedního jsem naposled zaregistroval v seriálu L WORD, The. Být Dexterem, asi se okamžitě vykašlu na Ritu. Ta žena v sobě má něco tak temného, tak tajuplného a neuvěřitelně (sexuálně) exotického, až to tají dech i přes monitor. Jedna z nejlépe napsaných a zvládnutých vedlejších rolí vůbec! Dokonce mám mu za zlé, že Lilu zabil! Něco se mnou asi není v pořádku.... Samo sebou, něco to ztratilo, jde to poněkud jinou cestou než první série, ale co se mě týče, získal jsem nový rozměr závislosti. ( Shlédnuto za 3 dny. ) 100% //3 SÉRIE// O trochuslabší než dvě předchozí, obzvláště po namlsání se té druhé. Nebudu to tu rozvádět příliš. 85% // Zhlédnuto všech 7 sérií a netrpělivě čekám na 8, která bude tam poslední. Nebude to lehké loučení, protože Dextera a i ostatní postavy jsem si zamiloval, obzvláště pak Debru, kterou hraje vynikajicí Jennifer Carpanter a já pevně doufám, že za ty neuvěřitelné výkony, které s touto postavou předvádí dostane řádné ocenění. Dexter se stal nejkvalitnějším (neznamená nutně nejlepší) seriálem na pokračování, co jsem kdy viděl.

Armageddon (1998)

Další z řady filmů, na kterých sem vyrostl. Tenhle zvlášt probudil můj zájem o katastrofické filmy.

Beze stopy (2002) (seriál)

Naprostou souhlasím s komentářem uživatele Malarkey. Příliš mnoho detektivních seriálů, které dělají z tohohle cosi velice průměrného. "ůWhat is this? Charlie's Angels?"

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Koncepčně skvělý film. Prvotina Josha Radnora alias Teda Mosbyho je typická prvotina režiséra, který chce pojmout všechen rozum světa, hned ve svém prvním snímku. Snaží se o to, aby tento film vyzněl moudře, aby do sebe zapadal jako skládačka hned na první pokus. Ne, nemělo to potřebnou hloubku, dechberoucí závěr a patřičně silný příběh, přesto se klaním. Nebyl to další Crash, 21 gramů, nebo nějaká Lynchovina, ale na první pokus je to velmi nadprůměrné. Velmi šikovní až bezchybní herci, barvité songy a i ta samotná story dokázala něco vyvolat. 75%

Hon na čarodějnice (2011)

Dlouho jsem se rozmýšlel, jaké hodnocení dát tomuhle filmu, protože jakkoliv se to zdá, není to jednoduché rozhodnout. Nakonec jsem zvolil horší variantu, ale hlavně díky kvalitě, ve které jsem film viděl. Cage se do těchto filmu neskutěčně hodí a je to záruka jakéhosi standartně dobrého výkonu. Příběh byl velmi primitvní, nebudem si nic nalhávat a zpracování mě taky nijak neoslovila. Nicméně jsem to zhlédl bez problémů a jako nedělní po obědový filmový zážitek, to i přes mé hodnocení, špatné nebylo. 55%

Super náhradník (2006)

Velice vtipné. Viděl jsem to asi před týdnem na soustředění (v poledním klidu) a s kamarády jsme se nemohli přestat smát. Umocněné tímto zážitkem dávám 65%

Souboj Titánů (2010)

Neobyčejně obyčejná tuctovka, které nemůžu urazit, ale ani nenadchne. Solidně vybraní herci, kteří hrají v rámci svých možností. Nevidět předlohu, asi bych hodnotil víc, pravda však je, že tomu nesahá ani po kolena. Efekty jsem si užil, příběh už jsem znal, novinky žádny. 55%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Asi jediný seriál, který má pro mě stoupající tendence. Pořád udržuje počáteční vtip, vkusně přidává postavy a dějově nepokulhává. Skvělé 85%

Ztraceni (2004) (seriál)

Slibný začátek, který se potom vytrácel do temntoty, až jsem to přestal sledovat. Přišlo mi to velice přetažené za vlasy.

Přátelé (1994) (seriál)

Nikdy mě to nechytlo jak ostatní v mém okolí.