Občanský průkaz (2010)

I když jsem z té mladší generace, tak pomocí všech těch filmů, seriálů a dokumentů mám pocit, že jsem to vlastně zažil na vlastní kůži. I když jsem v kině nebyl na českém filmu víc než X let, nemohl jsem si vybrat lepší snímek. Básničky byli fantastické a celkově se mi to zpracování velmi líbilo. Češi můj svůj osobitý smysl pro humor a doba vlády Komoušů je vděčné téma. Kluci to zahráli perfektně a mě nezbývalo, než se v kině velmi slušně bavit. 80%

Red (2010)

Expendables, Machete a bůh ví co ještě dalšího. Rok 2010 obrovsky bohatej na návraty slavných akčních hrdinů. Navíc se dá spekulovat i nad tím, že to není i tak ubohé, ale tohle jsem viděl jako poslední z řádky "z mrtvých vstání" akčnáků, tak už musím říct DOST! Ano zabavil jsem se nad všemi těmi filmy, ale už mě to prostě stačilo.

Nebezpečné hry 3 (2005) (TV film)

O hodně horší než Jednička, ale o trochu lepší než Dvojka. I když si to 3 hvězdy určitě nezaslouží, tak už jenom kvůli asi nejsympatičtějším holkám celé téhle praštěné série, je přece jenom dám. Vykrádá to oba díly, ale snaží se z toho vzít jenom to nejlepší. Už dááávno to není originální, přesto to v tomhle provedení prostě nenudí. 60%

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Je pravda, že asi nejvtipnější částí tohoto předávání cen byl jeho úvodní scénka parodující různé nominované filmy, ale nebýt toho neustálého sekání se obrazu ne všech netových stránkách, pravděpodobně bych hodnotil ještě výš. Oscaři nenudili, nenadchli, nepřekvapily, ale né všechno se dalo předpovědět. Zlatý střed

Opravdová kuráž (2010)

Coenům se podařilo natočit opravdu brilantní Western, i když já bych to asi zařadil víc do žánru Drama. Po tak dlouhé době se někdo pokusil oživit již nějakej pátek zaniklej žánr a světe div se povedlo se. Nikdy jsem na Westerny nebyl, ale tohle bylo opravdu dobré. Postavy stvořený výborny a herecké výkony neměli prostě chybu, obzvláště Hailee Steinfeld a Jeff Bridges byli famózní. Vše ostatní už trochu pokulhávalo, ale také to už nebylo tak úplně důležité. Potěšil mě tenhle filmik :) 80%

Ostrov (2005)

Viděno kdysi v TV. Jedna z mála věcí co si pamatuju je, že Scarlett to musela tahat vzhůru.

127 hodin (2010)

Když jsou ti Oscaři dnes v noci, tak jsem si řekl, že se podívám na nějaký film, který jsem neviděl a přitom má mnoho nominací. Koruna padla na 127 hodin. Musím říct, že kdybych nevěděl, kolik nominací tenhle film má, asi si ho užiju o hodně víc, ale takhle mě to mírně svazovalo. Příběh zcela jistě srdceryvný a a aspon trochu pravdivý, ALE nedokázal ze mě dostat ani půlku emocí, které by měl. Nemůžu si pomoct, ale myslím, že tenhle film tak trochu bere šanci ostatním podle mě kvalitnější snímkům. Uvidíme, jak to vše dopadne, jediné s čím jsem na 100% spokojen je hudba a to není to,co by mělo být nejhlavnější. Každopádně jak jsem řekl, byl jsem svázenej nominacemi, kdybych nebyl, řekl bych, že to byl nadprůměrný film, který bohužel nevyužil svůj potenciál, ale za zhlédnutí určitě stojí! 70%

Všechno je sračka (2009) (studentský film)

Tak tohle mi k chuti teda nepadlo. Režie nulová, postavy otravné a obsah prakticky o ničem. Že to bylo vtipny? Moje chyba, ale mě to přišlo velmi trapné a povrchní. 20%

Nebezpečné hry 2 (2004)

Povrchní, průhledné, sexy. Kdo čekal něco jiného, je naivní. Potenciál, i když né všechen, byl vyčerpán v jedničce. Druhý díl se snaží pouze navázat a překvapivě se mu to vůbec nevede. Vím, je to video film, ale prostě když si vezmete to špatné z prvního dílu, přimícháte trochu více sexu a zápeatku během posledních 30 min změníte 6 krát, ještě neznamená, že z toho vyleze něco světoborného. Bavil jsem se podprůměrně, zklamání! 45%

Nebezpečné hry (1998)

Fuck me! .)). I když se film neubíral přesně tím směrem, kterým jsem chtěl, musím říct, že mě udržel celou dobu v napětí. Několik (možná až příliš) zvratů, nedali divákovy vydechnout. Bohužel, myslím, že každý chtěl vidět víc z toho milostného trojhelníku. I když je tento snímek velice kvalitní, né zcela využil potenciál, která obzvláště herecká čtveřice ve složení: " Matt Dillon, Kevin Bacon, Neve Campbell, Denise Richards" nabízela. Přesto jsem spokojen a dávám 75%