Eurotrip (2004)

1. hraju v te kapele v bratislavskem klubu 2. britska squadra by mela dostat 10* 3. Tvurci jsou amici, nechapou, ze ti amici, co se na to budou divat, tomu uveri. 4. Bratislava je vykreslena bravurne, byt primatorem Bratislavy, zadam verejnou omluvu a upaleni rezisera, vlastne vsech tvurcu. 5. Matt Damon ve své životní muzikálové roli.

Purpurové řeky (2000)

Frantíci válí! a ten Cassel, ten se mi začíná líbit.

Umučení Krista (2004)

Tomu se říká naturalismus, dámy a pánové.

France Boutique (2003)

Teleshoppingoví mágové se ze své práce zblázní. Vlastně ono to ani nijak nejde. Vlastně jde klišé namontované do reklamního prostředí, ale se skvělými momentkami. Dávám 4*, protože francouzům dávám vždycky o hvězdu víc:-)

Zvíře (1977)

Sarkastický karneval procházející ghetem a zpívající koledy. Luxusní záležitost s luxusními herci.

Vojáček (1963)

Ade, když tak se na to mrkni znovu, je to spíš o těch arabech a o čachrech.

U konce s dechem (1960)

Od první do poslední sekundy jsem se zmohl pouze na dýchání, místy jsem ani nedýchal, ale když to skončilo, někdo řekl, "ty vole, to byl masakr!" A já měl chuť si vystřihovat písmenka z novin.

Řeč peněz (1997)

Miluju všechno co dělá tenhle černoch - Chris Tucker.

Barocco (1976)

Film s nádhernou tajuplnou atmosférou, s nádhernou kamerou, s Adjani jako vždy od rány a s Depardieum ve dvojroli jako nezkušený mladíček kontra bezcitný vrah

Podzemka (1985)

Taková příjemná moderní pohádka o tom, že se nic nemá odkládat a život žít naplno. Nejlepší herecký výkon Erica Serry, který jsem kdy viděl.