Jmenuji se Sam (2001)

Vynikající herecké výkony. Sean Penn je úžasnej! Bylo fajn vidět Douga Hutchisona.

Rocker (2001)

Děsně pohodovej film s děsně pohodovou hudbou. Mark Wahlberg odehrál svou roli skvěle a zrovna teď mě nenapadá nikdo, kdo by se do ní hodil víc než on. Jsem rád, že je ve filmu více té dramatické stránky, než té komediální a tím pádem je tato verze filmu lepší, než ta z roku 2008. Jennifer Aniston má ve filmu docela dost prostoru a to je jedině dobře, protože ona je naprosto skvělá.

Vendeta (2011)

Pokud se do budoucna budou České thrillery ubírat tímto směrem, budu velice spokojený. Ondřej Vetchý je jasně nejlepší Český herec, kterého znám a tímto snímkem mi to potvrdil.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jedno z nejlepších pokračování, které kdy vzniklo a zároveň nejlepší teenagerská komedie posledních několika let.

Úkryt (2002)

Mrazivý thriller u kterého graduje napětí na maximum. 90%

Pozemšťan (2007)

Je až neuvěřitelné, jak dokáže zaujmout film, který se odehrává v jedné místnosti a je založený pouze na dialozích. David Lee Smith to odvyprávěl skvěle a já se ani nemohl odtrhnout od obrazovky. Celé to vyprávění doplňovala skvělá hudba a hlavně ta zvláštní atmosféra, která byla v místnosti. Tento snímek ve vás zanechá mnoho otázek a myšlenku, která rozhodně stojí za to. - "Hodiny neměří čas, hodiny měří pouze sami sebe".

Hanna (2011)

Pozoruhodný psychologicko-thrillerový snímek o dívce, která byla vychovávána bývalím pracovníkem CIA. Saoirse Ronan je úžasná a do její role mi skvěle sedla. Hudba dodala tomuto snímku hodně a krásně pasovala do jednotlivých scén. Režie byla víc než dobrá a kdyby se podložila kvalitnějším scénářem, mohla z toho být větší pecka. Hanna rozhodně není k zahození a patří k těm lepším snímkům.