Nesmrtelní (2010) (seriál) odpad!

Sračka co mě rušila v hospodě při obědě.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Další kreténskej remake kde se hned musí všechno nahradit buznama, Travolta je sice hustej ale na Shawa nemá ani kdyby se posral a poblil zároveň.

Sicilský klan (1969)

Po přistání letadla mě to přestalo bavit a závěr mě trochu nasral, takže -1.

Herkules (1983)

Lou Ferrigno je neuvěřitelná gorila a to je asi tak všechno.

Velký závod 2 (1984)

Jedničku sem viděl několikrát a mám ji hodně rád, toto už je trochu trapnější ale se správnou náladou se u toho dá pořád dobře zasmát.

Železná díra (2011)

Už delší dobu mám sen se na Reunion někdy podívat, vožrat se s negrama a pak zdolat 2 hlavní kopce (Piton des Neiges a Piton de la Fournaise) ale do té ďoury bych teda nevlezl.)) 14 mrtvých z 10ti expedic mluví za vše. Tak klobouk dolů za to že tam nepochcípali a dovezli nádherný záběry abysme si mohli kvalitně vyhonit. Jinak přimej let z Paříže je lambáda, teď jen pobodat pár důchodců a valíme.

Dillinger (1973)

Warren Oates a Ben Johnson, bráchové z Divoké Bandy tentokrát proti sobě jako gangsterskej hrdina John Dillnger a FBI zmrd Melvin Purvis, navíc je Oates (ikdyž o něco starší) Dillingerovi fakt podobnej viz>http://imageshack.us/f/600/dillingeroates.jpg/. Veřejný nepřátelé jsem ještě neviděl ale nemyslím že by to překonalo zážitek z této klasiky.

Dirty Mary a Crazy Larry (1974)

Slušná jazda skoro po celou dobu ale Susan George bych sejmul hned na začátku nebo ji minimálně ucpal hubu hovnama. No a závěr sem tak nějak očekával že to se mnou vůbec nehnulo.

Desperáti (1943)

Desperáti? Spíš žabaři.

Po dobrodružství Poseidonu (1979)

Původního Poseidona mám hodně rád už od mala a tohle má taky jěště grády narozdíl od těch dementních nových remaků z kterých je mi na blití.