Babička (1970)

Trochu mě to nudilo, nedokázal jsem udržet pozornost celou dobu ale jinak tradičně haluzovej zážitek.

Mazací hlava (1977)

Můžu říct že sledovat tento film ve střízlivém stavu nemusí být nejlepší. Jack Nance jako Henry Spencer je totální psychouš! Nejgeniálnější, nejšílenější, nejnepochopitelnější film který jsem kdy viděl. Výmaz jako svině. Doporučuju! "In heaven, everything is fine..." Brrrr!

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Mě tento film zaujal. Je sice divný, hnusný, zvrácený a dějově to taky není nějaký odvaz, ale něco to má do sebe a pro mě je to zajímavý film, stáhnul jsem si ho abych si rozšířil filmové obzory a taky jsem byl zvědavý, co to bude. Pokud máte méně jak 15 let, ani ho nestahujte, nebude vás bavit (pokud nejste takové individua jako já).

Osvícení (1980)

Jeden z mála filmů co je lepší než knížní předloha,i když knižní předloha od Stephena Kinga byla bezvadná!Jack Nicholson zde předvedl své herecké kvality.Ten člověk musí být opravdu blázen,protože takhle dokonale se to nedá zahrát.Ale i celková atmosfára filmu,at už se jedná o hudbu nebo prostředí horského hotelu je dokonalé!

To zvládnem, amigo (1972)

Okamžitě mi vrať mého krocana!! Celkem neznámá špageťárna se starým známým bambínem, tradiční bitky a spousta uspávaček. To děcko tam bylo trochu otravný ale nevadí nasmál jsem se dost.

Psi ve vesmíru (2004) (TV film)

zajímavej dokundament o cvičení a vystřelování raťafáků do vesmíru, vetšina lidí zná jen Lajku ale tady se dozvíme kolik měla vlastně předskokanů :D

Pád Berlína II. (1949)

je to prdel .)) mnohem vic mi vadi americka propaganda