• Thriller

Maturitní ročník (2022)

blbost, ale cekal jsem to horsi, urcite to bude nekoho docela bavit

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

zklamani, ale Cage uz neni takovy hovnak v obliceji, jako dycky tatka z 80tkovych filmu, ale solidni typek, to bylo prvni ceho jsem si vsiml, snad ted natoci par supr akcnaku dokud je cas

Status: Naživu (2022)

slabsi, ale dej to v pohode utahlo, chvilemi jsem se na to i dival, (druhy monitor) a to je co rict, takze 3* za vpoho becko, prvni pulka docela fajn, a zbytek a vyvrcholeni spis hovadina

Interceptor (2022)

neurazi, ale vic nez 2* tomu snad ani nikdo nemuze dat, kulisa k praci v pohode.. namet mel rozhodne potencial, ale tocit bych to nechtel ani jako zacinajici reziser, mel bych po kariere

Double Threat (2022)

dost stupidni scenar, ale fungovalo to jakztakz + koukatelna herecka.. bez ni bych to vypnul

Invaze: Operace Mincemeat (2022)

nah.. kamkoli jsem seeknul a nechal to chvili hrat, tak me to vubec nezajimalo, toporne herecke projevy, konverzacni nuda, absolutne me to nedokazalo zaujmout, tak jak to jine filmy umi behem 1-2minut.. no cekal jsem super espionage, a dostal jsem dil nejakeho lacineho Prima serialu v kostymech, a jen jsem cekal, kdy Colin Firth nabehne do portugalske knajpy hledat Aurelii...

Fresh (2022)

hnus, bavil jsem se

In the Forest (2022)

cekal jsem kravinu, coz byla, ale prekvapive se na to dalo divat, nizkorozpoctak... cely zacatek jsem preskocil

Moonfall (2022)

still a better story than Interstellar