• Thriller

Vtorženije (2020) odpad!

zbytecny film, ostatne jako cele rusko

Tonight She Comes (2016) odpad!

proboha, co to bylo za vyprsenou a vypicenou kravinu, ozve se i meteorit z cestmira na konci

Divý kraj (2016)

asi jsem to moc nepochopil, ale ty kureci prsicka Veroniky byly tak luxusni material, ze jsem to zkouk cele

Zvířátko (2016)

tak to mi sedlo, jsem rad, ze ten druhy film nesel spustit, luxusni zvraty, cekal jsem obycejny locked up film, a ono tohle :)) Chtel jsem si dat vic filmu a ani nevim co dal, aby me to po tomto neunudilo

Stranger Things (2016) (seriál)

tak tohle je ten serial, ze ktereho vsichni tecou a basni o nem, a tady ma hodnoceni malem 100%? Jsem z generace kdy v dobach IT, Outer limits a Goonies jsem byl jeste maly cucak, a koukam na 2. dil tohodle a rikam si co to je proboha za hovadinu s nulovou atmoskou (nahodne placnute songy fakt 80tky nevytvori, 80tkovych filmu jsem na videokazetach videl nespocet), je to jak za gros kudla serial z Primy s Mataskem nebo kdo v tech jejich srackach hraje. A prvne zminovanym jste nedali hodnoceni ani aby se dostaly pres modrou barvu, jako opravdu, lol? Asi jsem uz boomer, zitra si dam puvodni IT na spraveni chuti.

Včela na mušce (2022) (seriál)

musim uznat ze jsem cekal uplne zbytecnou vycpelou stupiditu, a i pres jasnou premisu a v podstate hloupost jako takovou (i Beana jako takoveho uz moc nezvladam, vyrostl jsem z toho), tak musim dat plny pocet, protoze to bylo v pohode a vubec ne tak trapne jak jsem si myslel. Nejsem cilovka, ale cilovka se pobavi. Ke konci uz to bylo misty absurdni jak dochazely napady, ale necekane jsem se bavil, spis usmival, nez buracel smichy, ale i tak me to proste prekvapilo, cekal jsem uplnou sracku a vubec nemel odvahu to pustit. Shlednuto vsech 9 dilu naraz.

Chata v horách (2012)

WTF was that, a jakto, ze mi to uniklo?? tohle by bylo super v kine, ale zas vsichni ti kokoti okolo, 20gb verze pres Stremio taky pohoda

Isolated (2022)

nizkorozpoctak, skoro 3*, kdyz neni co pustit, tak to tak nejak fachalo... takovy nudny mismas te kravy, co se plazila tunelama okolo 2019-20 a Escape room a Fresh atd... s dost priblblym koncem, na ktery jsem cekal jak na smilovani pak... Ty 3* bych tomu dal, ale asi si to nezaslouzi... musel bych vedet neco vic o pozadi filmu, pokud by to byla prvotina, tak nejspis slusny zacatek. Herecka jakztakz fajn, uveril jsem ji to, bez ni bych to asi moc nekoukal, ale na extra velkou karieru to taky nevidim.

X (2022)

a me to bavilo, az jsem se vratil dat hodnoceni po dlouhe dobe od shlednuti, neco takoveho bych si ted dal ale neni, skoda, 3.5*