• Thriller

Starci (2022)

starci na chmelu, neprijemny britky film vicemene bez hlavy a paty, jen navozili duchodce z mitingu babise v horni dolni a na ruku jim dali par kilo na zalohy na energie... promrhany potencial s plesnivcema, ale i tak je to uchylny film i kdyby potencial nepromrhali, holt nemecko

Útěk z pole (2022)

docela blbost, videl jsem to z nudy a myslim, ze ani nedokoukal do konce, uz si to nepamatuju

Rychlá rota (2022)

moc mi to mixovani nesedelo a kralika Rogera jsem presne kvuli tomu vzdycky nesnasel, Ted je taky trapny cringefest.... ale toto jinak vcelku ok film prekvapive

Výbuch bude v pět (1984)

jako diteti se mi to hodne libilo a patrilo to mezi oblibene filmy, ale kdyz jsem to pak videl jako dospely, uz me to moc nebralo a ted uz to vetsinou po ctvrthodince vypinam :) Nostalgicke hodnoceni.... Na treti skobu pro kocoura a podobne pociny to nema, to si nekdy dohledam online a pustim i bez tv, protoze mam na to chut.

Revenge for My Mother (2022) (TV film)

clovek si u toho trochu trha vlasy, ale pak to nabere rychly spad, ne ze by trhani vlasu prestalo, ale nakonec se z toho vyklube vcelku ok TV thriller, kdyz neni na co koukat. Skoro za 3 hvezdy.. 2.5*

What Happened to My Sister? (2022) (TV film)

podobne televizne upachtene jako cz kriminalni serialy.. vcetne hudby a herecke vykony tragedie, proto vzdy necham vseho co delam a bezim prepnout tv, kdyz zaslechnu charakteristickou nudnou hudbu a strojene dramaticke spatnoneherecke hlasy... presto me zajimalo jak film dopadne, a nemam na co koukat.. 1.5*

Dig (2022)

Zacatek me nevzal, a byl trochu zbytecny, abychom jakoze pak i "zatlacili slzicku" s tatkou a dceruskou ke konci... Scenar mohl byl mnohem lepsi, napinavejsi a rozevlatejsi... ale hlavni plot byl vcelku ok, jen to lepe vymyslet hosi Halabalakládovic, mene srat po ulicich a do reky, a lepe psat scenare.. a to by bylo, aby nebylo. Navic tomu chybel stastny konec, nechci spoilerovat jaky. Trochu pridam hodnoceni za lokace, mam to tam rad, a pri koukani jsem si z toho lepsi film domyslel, jako pri cteni knizky......... Jinak stejne je vtipny jak ti cukrovi mladi Emilove Brzobohati Gregor, po kterych letely v mladi rostenky jsou doslova po par letech takovi paprdovsti slizsti bridaci, a my co jsme byli zamlada prumerni bridaci jsme dorostli do oslehanych plazovych borcu a ted brousime vymazlene rostenky aby jsme to dohnali, ktere v dobach slavy Emilu jeste mely pliny, a neplati to jen pro ty slavne, ale i ty normalni "hezouny" z ulice a skoly v mladi. Priroda je kruta, a kazdemu trochu nadeli, ale kazdemu holt v jinem veku.. tezko rict, co a kdy je lepsi, ja bych nemenil :)