• Thriller

The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

tak bohuzel, nebavi, davam jen jako kulisu k praci apod na druhem monitoru... pres tu odulou herecku jsem se taky neprenesl, ale zas tak mi to neva, stejne to neumi udrzet moji pozornost, otacim hlavu na par sekund jen kdyz se neco deje, jinak jen posloucham dialogy.  *Eleanor05 lol jahody, me utkvel jen ten zacatek jak zastrelili tu holku, kterou bych s prehledem radeji vymenil za hlavni postavu, pak vzali ssebou mongoloida odnekud a ted nekam jdou, tak bych shrnul cele 4 dily, kdybych to nekomu popisoval :D

Play Dead (2022)

Mnohem horsi nez The price we pay, smrdi to televizi... a protoze jsem to videl hned po, tak se mi to ani nechtelo dokoukavat o kolik horsi film to byl, a tak nejak mi bylo jedno co s hlavni postavou bude, kdezto u druheho filmu si me ziskal i jeden puvodni zaporak.

The Price We Pay (2022)

Zadna pecka, ale rozhodne mnohem lepsi nez priblblejsi Play dead... Udalosti frci svizne a u tohoto typu filmu vubec nema smysl hodnotit nelogicnosti atd. Emil podle me vymeta takove filmy, protoze jeho charisma se presouva spise blize Peteru Griffinovi, a i na tom plakate vlastne koukam na xicht a netusim do jake role by se hodil, naopak ten Dylan vpravo je klasicky univerzal, ktery zapadne do mnoha ruznych postav. Ujety zaporak Emilovi jakztakz sel minule v Dig, takze se jeho postava v Dig jen volne prolnula do dalsiho filmu. Dig byl zapomenutelny film, takze uz si to uplne nepamatuju abych mu nekrivdil, ale rekl bych, ze postava byla zahrana uplne stejne.

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

Hru jsem nehral, u tohoto jsem hral jinou hru, zatim dost suche a hru me to vypnout nedonutilo... na pitku s odulym xichtem s downem si nejspis nezvyknu.. s Pedrem jsem spokojeny, nicmene zombici nejsou moje cilovka takze to stejne nejspis zabalim po pristim dilu. Trochu level beckovych katastrofaku, tak snad se to zlepsi... ale spis ne a podle kladneho ohlasu si spise reknou, jo to je presne vono, a bude to porad stejna nuda jako ted plus jen nekonecne variace ruzneho vybehnuti a zabiti mrtvolaka a neustala vychova a hadky s downem.

There's Something Wrong with the Children (2023)

Kdyz se Rehor Samsa jednou rano probudil z nepokojnych snu zjevil se mu umelohmotny film s divnym castingem i hereckymi vykony... je to moc blbe i na Novu

Adult Swim Yule Log (2022) (TV film)

scenaristicky gulas, zmet nahodnych scen okolo stejneho krbu na hrane odpadu, pry lepsi nez Barbarian lol, tak urcite... zaujme mozna teenagery, ani jednou jsem se neusmal. Kdyz to porovnam napriklad s Tucker and Dale vs. Evil, tak tohle v porovnani je naprosty odpad. No a kdyz jsem se koukl jak vypada "reziser" krbu, vsechno do sebe tak nejak zapadlo. Film je vhodny jedine z nudy, a i pak na vlastni nebezpeci ztraty casu.

Na nože: Glass Onion (2022)

prislo mi to trapne a konec to uz jen pohrbil, potencial to docela melo, zacalo to slibne... prvni film jsem nevidel a nejspis o nic neprisel. Craiga nechapu kde vyhrabali uz kdysi s bondem, ma charisma bohuslava svobody.

Ukolébavka (2022)

me naopak ta tlacena mytologie vubec nevzala a filmu nic nedala, zbytecny loop rvouciho haranta mi drasal usi, radsi bych si dal obyc haunted na sto zpusobu nebo cabin in the woods nez tohle

Avatar: The Way of Water (2022)

vizualne pekne, spousta prace v tom, ale asi uz jsem na to stary, nedokoukal jsem

Human Resources (2021)

zacatek je za 3, za konec musim fakt hvezdicku ubrat, ale docela me to bavilo