• Thriller

John Wick: Kapitola 4 (2023)

vlastne me to vubec nechytlo, i ten popis prozrazuje, ze tudy uz me to neba, twe nejvyssi rada, mocni spojenci, to uz jinde jsme, to je jina vesnice, nez prvni filmy...

Kopretiny pro zámeckou paní (1981)

tento film je kladne hodnocen urcite hlavne lidmi, kteri vyrustali v 80', a vice versa. Hartl mi tady kupodivu tolik nevadil, asi proto, ze se toho delo mnohem vic, a on sam zanikl mezi ostatnimi, vcelku dobre a prirozene zahranymi, hereckymi vykony i pres predabovani. Ty take, spolu s paradne zachycenou atmoskou leta tehdejsi doby, udelaly z vicemene stupidniho filmu vcelku ok podivani.

65 (2023)

vzdyt to moh byt docela dobry film, sci-fi je nedostatek... rikal jsem si pri zbeznem omrknuti tady, ze beztak tady prehanite, ze oni prece stoji za Silent place. To jako asi i stoji, ale spis v loznici, kdyz si boyfriend duo navzajem hleda obsah do scenare v Tichych mistech, kde slunce nesviti. O dinosaurech jsem teda vubec netusil, a to, ze je na Zemi, uz vubec ne :D Cely film jsem myslel, ze je to jen nejaka Pandorra, na ktere zijou zacinajici 3D modelari a animatori, se kterymi hlavni hrdina a divak svadi lity boj a otira krev z oci. Popis filmu jsem poradne precetl az ted, z filmu mi to nedoslo nebo jsem byl nepozorny, a zadna socha svobody z pisku netrcela. A vono pritom Zeme :)) To byla sracka s prominutim, uz tam chybel jen Will Ferrell. Keanu z wishe, Amd Ovladac dle kvality 3D asi uz dost zastaraly, a hlavne se tam vubec nehodil, neveril jsem mu to, ale to herectvi mu moc neverim obecne, takovy chleba od Babise. Tak benevolentni, jak jsem k tomu pristoupil ja dnes, a byl ochotny se bavit i pri blbosti, podle me nebyl nikdo, ale musim zklamane dat za pravdu vetsine hodnoceni... Zlata Mila Jovovich v Monster Kunder.

Tlumočnice (2005)

umelo to chytnout tim, jak to bylo tocene, ale jinak ridke trenky

Spolu (2022)

zahlid jsem v tv tak jsem ze zvedavosti prepnul aniz bych vubec tusil, ze to je cz film.. Kozub pobavil na 5 minut a pak uz jsem zvadl. Asi by to byl fajn 20min short do bakalaru nebo povidkovych filmu typu 3x s donutilem. Cele to tahl Stepan, Zilkovic poza byla ok ale nechapu, kde se vzala ta Kamila Polykacova, ktera i za tech 5-10 min co jsem videl mi zvladla pokurvit sledovani.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

je to cele spatne uz od zacatku, proste love island s prekazkama a hlavne proto, ze vyber lidi je uplny nesmysl.... okey, je treba mit nejake tahouny, ale od toho je tu casting, aby se vybrali lide, kteri zaujmou svou osobnosti a mluvnosti, aby taky ty zabery na strategic talk byly koukatelne, a to je cele a ne umele tam cpat "zajimave" lidi. Celebritka se tam blysknout muze, co by ne, ale ta, ktera to umi hrat a je fanouskem survivoru, a zaroven ne tak slavna, aby zavistivci zkousli pripadnou spravedlivou vyhru, kazdopadne Svanci byl odjakziva takovy + slusny sverazny typek srdcar, takze on by klidne s potleskem vyhral. Da se s tim paradne zamichat jako v AU, aby tam jen nesedeli u ohne, advantages, dostatek imunit, vyhosteni a boj o navrat atd. Moderator ujde, a zapada jakztakz do konceptu narozdil od toporneho Vasuta, ktery ma cely zivot jen jednu hereckou pozu. Cele to proste stoji na castingu a paradni intrikanske nevyzpytatelne hre, blindsides, ruzne tajne pakty a pikle, pak to je napinave... coz produkce nechape. "Napinavost" se neda vyrobit umele jak vidno uz v paradise, love, vyvoleni atd.. co se tyce te kauzy s picusem, ta jen nakonec hraje do karet Novy, stejne jako dalsi bulvarni veci. Kazdopadne v US,AU produkci tu hru ovlivnujou vic, nez by si clovek chtel pripustit a delaji to nenapadne, aby to zapadlo do pribehu, vyhozeny prejde jen do jineho kmene, chodici vyrecny terc najde imunitu nebo advantage a priste zase aby byl v soutezi dele atd atd

The Last of Us (2023) (seriál)

ted uz po par clancich vime, odkud prameni protekce zvlastniho castu Ramlice, kdo by nechtel mit pri launchi nove serie kontroverzni cast, ktery zavoni mediim totalne svym odlisnym typem od predlohy a jeste po 2 epizodach vybali nonbinary gender fluid haha.... abych to cele zhodnotil jako seros, skoncil jsem u dilu 4. Hru jsem nehral, pac konzole.. cekal jsem syrovy survival s trochou omacky 60/40 nebo klidne i 50/50 pul napul, katalog znetvorenych zombie, prehlidku smrti a hero momentu... a vysledek jsme videli vsichni, vcelku rychle se to promenilo v pouhy nosic neo wave plny omacky, a ve vanocnim priblblem filmu Santa je vic akce nez v zombie post apo setupu.

Kdo přežije - Winners at War (2020) (série)

tohle byla fakt jizda, jedna z nejlepsich sezon radicim se k tem par kvalitnim cca 10 let nazpet... Po delsi dobe, vyprovokovany neumetelskym CZ survivorem, jsem obhlid, ktere ze serie jsem nevidel, a prekvapen vyrocni serii jsem zfouknul na jeden zatah vsechny dily. Tady to jeste moc neni, ale pozdejsi serie uz se zacinaji mrvit kytovci, petry bezruci, pulka chlapu jsou geh a jedna, vcelku sympaticka kravka vytahla znicehonic na tribal council race card wtf (s42)