• Thriller

Alone (2020)

4 za to ze prekvapil, v pohode film, kdyz neni na co koukat

Uvnitř (2023)

Daniel Defoe jako Robinson vs bee.. takovy fajn zakladni napad, s takovym hercem, peknym plakatem a ... takovy sräger. Pripomnelo mi to jak jsem se chtel ulit na praxi a schoval jsem se nez odjeli, a pak mi trvalo asi hodinu se nejak dostat z budovy lol.

The Andy Baker Tape (2021)

vcelku ok nizkorozpoctak, bohuzel bylo to hodne videt a rozuzleni nicmoc i nametem

Volha (2023) (seriál) odpad!

trapna ceska klasika, trpici klasickymi neduhy ceske tvorby poslednich 25 let, nedostatky a naprostou absenci herectvi a scenaristu zodpovednych za dialogy, viden nahodou kousek dilu jak jeli za hranice

Last Sentinel (2023)

takove filmy mam rad, ale tady vubec o nic neslo, dlouhe je to jak Schindleruv seznam a nic, sama vata, kazdy zaber se hodi, listovani v knizce, metronom, retez, suplik, skrinka, fascikly, kohoutek, okenice, klika, svetlo, padla, dalsi skrinka, plechovky, dalsi listovani, a dalsi, zebrik... jak kdyby clovek hral point'n'click adventuru.. uz jsem asi u konce, a furt nevim, o co jim jde... ani na tu Katku uz neni extra pokoukani, vypada na 55-60

Báječná léta (1988) (seriál)

byl jsem v tom spravnem veku, kdyz to slo v telce a winnie jsem chtel vzdycky nakouknout pod triko, jak moc se mi nepochopitelne tehda libila. Nastesti spoluzacky poskytly uspokojivou nahradu. Ted bych asi vydrzel sotva jeden dil a odpadl.

Linoleum (2022)

prijemna atmosfera pripominajici suburbs life of American beauty, Donnie Darko mystery atd, ale zkazena zvlastnim scenarem i nametem, aby to mohlo mit vetsi dosah.. skoda, kdyz vidim, ze je to zacinajici typek a styl se mi vcelku libil

The Tank (2023)

v kine asi 3*, cam v plne nahote 2*. Klasicky namet, ktery mi vlastne vubec nevadi uvareny na milion zpusobu... ze vsech moznych provarenych cest, si vybrali tuto, jak se jim to povedlo posudte sami :)

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

4 s odrenyma usima, chvilema jsem nevedel jestli se to bere vazne nebo ne, ale najezd byl rychly, a clovek nemel tolik casu premyslet, ze je to trochu kravina. Ostudu to predchozim filmum nedela jako zname u jinych titulu.

Vřískot 6 (2023)

unavena flakota za vitrinou hladoveho okna u Marusky v podchodu. Zatim jsem videl necelou pulku, lepsi ani horsi to uz nebude, nekdy to urcite dokoukam