• Thriller

Plán útěku (2013)

film to je super a je zbytecne to nejak vic rozebirat, mira opakovani v tv vsak film brzy zabije.... co 3 tydny, 3 dny opakovani za sebou na ruznych stanicich je uz umorne

To (1990) (TV film)

film jsem videl jako cca 11-12lete dite v dobe, kdy byl natocen, na piratske vhs v originale s klasickym simultannim prerikavanym dabingem te doby nejakym anglictinarskym typkem, a mel jsem co delat par let jit do sklepa pro brambory. Take proto me nejvice oslovila hlavne prvni pulka, v jejich dospelosti uz to je takove odbyte a hlavne otresni panaci herci.. Chapu, ze dnesni generaci i generaci po nas nema uz jak oslovit, ale remake z 2017 je trochu sragora, klaun vypada jak idiot a je spise smesny pedofilni uchylak, a ta chemie mezi detmi, ktera je v originale, proste v nove verzi neni..

Čuník (2022)

puvodne youtube short film, ktery si svuj samostatny film ale nezaslouzil, narozdil od mnoha jinych, ktere by byly i dustojnymi celoveceraky... Kratkometrazni jednohubka naopak byla super, nebabrala se v tom a konec byl lehce disturbing. Neco mi rika, ze karlitka se nam snazi vysplhat se na tematu s klusticema.. ale karieru at si kazdy dela jak chce.

Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology (2022)

jsem rozmazleny horror short films z youtube a sestrih z nekterych by se tu vysplhal na vysoke hodnoceni, takze tohle me docela minulo... cekal jsem vic.

Feed Me (2022)

nejak to cele nefunguje... u Suicide for Beginners (2022) se dalo aspon zasmat, tohle vtipne neni, ani horrorove, priserna random hudba, hlavni postava nudna, ikdyz se snazi prehravat jak jen muze... level estrada s umastenym Petrem Novotnym nebo oblastni ochotnicke divadlo

Utíkej, miláčku, utíkej (2020)

to byla cringe blbost... Uzbek s Pilou byl stupidni zaporak. Film vcelku normalne slibne zacne, zasteka pes a s kazdou dalsi petiminutovkou se to propada vic a vic do beckovych, ceckovych pekel. Kdyz se objevi na obrazovce prvni RUN! s hlasitou hudbou, tak divak, ktery pobral trochu rozumu, ma tendenci si rict... tak decka, stacilo... AltF4 ShiftDelete... Nakonec jsem to dokoukal.

Old Man (2022)

premisa je dobra, Lang je borec, to bohuzel k dobremu filmu nestaci. Mohl to cele utahnout, kdyby mel v ruce dobry disturbing scenar, coz bohuzel nemel, a tak tam na sebe cumi a placaji hovna

Barbar (2022)

parada, stalo se, co se mi kdysi povedlo s 10 Cloverfield Lane (2016) , z nudy jsem pustil film, aniz bych si ho vic hledal a vubec vedel, co poustim.. a dostal jsem po delsi dobe paradni zazitek... Musel jsem prestat hrat Uncharted, prinest chipsy a z puvodni kulisy nahodneho filmu se stal full focus plny nadseni, ze film je teprve na zacatku.

Dangerous Game: The Legacy Murders (2022) odpad!

Ready or Not (2019) pro chude, za 2 dolary z Wishe nebo za 5 babek z Fiverr.. Bucefalus napsal debilni scenar, ktery jeste debilneji natocil McBabrala... chudak Voight se nechal na sklonku zivota vytahnout z zupanu a obsadit do uplne sracky..

Grimcutty (2022)

dlouho jsem nevedel jestli to je navazno nebo a la Scary movie... shannyn sossamon byvala takova prcina, a ted je nejaka znavena postarsi pani