Sigur Rós - Heima (2007)

Jo kdyby ten svět byl podobně hezkej jako mi připadal v tom dokumentu... Myslím, že i lidé co zatím nebyli zachyceni do tajů jejich hudby ocení tento vizuálně skvělý průřez jejich Turné.

Hrdinové (2006) (seriál)

První řada byla skvělá. Od stávky scénaristů to začlo jít z kopce. Jediný důvod proč sem serial sledoval až do konce byl Sylar.

Králova řeč (2010)

Čekal o něco emotivnější podívanou. Škoda..

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Kdybych mohl někde přidat nadstandartní hvězdičku, byla by to určitě trilogie Pána prstenů. Úžasná atmosféra. Kdybych se vrátil do dětství, tak bych si určitě přál být půlčíkem.

Jak vycvičit draka (2010)

Úsměv draka a Jónsi!! 4 kousky za tudle skvělou podívanou.

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Christian Troy a Sean McNamara. Každý úplně jiný, ale oba dva "naprosto" uvěřitelní. Serial je hlavně o jejich životech ve kterých nechybí vůbec nic. Sem rád, že jsem mohl prožít všechny ty etapy s nimi. A konec druhé série za doprovodu "All I know" je jeden z mých největších filmových i seriálových zážitků.

Dexter (2006) (seriál)

Masový vrah, kterého budete milovat? Zdá se to nemožné... Dexter a jeho kodex vám ukáží, že možné je vše. "Tonight's The Night"

Predátor (1987)

Film udržuje skvělé napětí po celou svou délku. Efekty sou na tu dobu naprosto perfektní a i dnes, když si film pustím tak mě "lovec trofejí" připadá jako nejdrsnější vesmírný zabiják co může být. Kultovní záležitost!!

Zakázaná zóna (2010)

Sledoval sem film od kterého jsem čekal něco víc než pár kratičkých záběrů na obří Monstra. To by samo o sobě ani nemusel být problém kdyby ve filmu byla cítit aspoň trocha té správné atmosféry. Čekal sem celý film na něco zajímavého ale nedočkal jsem se.