Trosečník (2000)

Výborné one man show Toma Hankse. Viděl jsem to už snad 4x a stále mě to nějak neomrzelo.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Je to horší jak Dobyvatelé (hlavně mi vadila uječená blondýna), ale stále výborná podívaná.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Nedávno jsem se konečne podíval a už vím proč tomu všichni říkají klasika. Protože to klasika prostě je :-).

Země: poslední konflikt (1997) (seriál) odpad!

Po půlce jednoho dílu jsem tohle musel opravdu přepnout (možná to bylo dabingem), protože se na to nedalo opravdu koukat.

Penelope (2006)

Čekal jsem sladkou tuctovou pohádku, ale zmílil jsem se. Tahle burtonovská pohádka hyří vtipem, ma skvělou atmosferu, zvuková stránka je velice příjemná a celá pohádka má celkem svižné tempo, takže mi utekla strašně rychle. A herecké obsazení je opravdu výborné.

Gekidžóban Hagane no renkindžucuši: Šambala o juku mono (2005)

Chjo. To prostě nejde. Nemůžu si ani představit, že nic dalšího momentálně není a chci další pokračování a nebo raději úplné ukončení tohohle skvostu. ANO, ale ne kvůli tomu že bych toho měl dost, ale protože jsem na tom závislý a strašně chci vědět jak jejich dobrodružství skončí ... Pro fanoušky seriálu jednoznačně povinnost, i přesto, že je o trošku horší než původní seriál a pro ty co ho neznají, ať se raději vyhnou nebo vůbec nich nepochopí. Přestože film má 105 minut tak jsem se ani chvíli nenudil a hltal ho plnými doušky a přál si aby děj pokračoval dál.

Stranger: Mukó hadan (2007)

Velmi milé překvapení. Sice s příběhem si moc práce nedali, je hodně jednoduchý a předvídatelný, ale díky velmi svižnému tempu vám to ani vadit nebude. Hlavně si užijete souboje, na kterých tvurci vůbec nešetřili. Během filmu jsem se vůbec nenudil a užíval si kompletně vše a to raději nemluvím o audiovizuálním zpracování, které bylo naprosto dokonalé.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Velmi příjemné překvapení. Příjemná rodinná fantasy, s příjemnou atmosferou, s vtipným a dokonce i hororovým nádechem. Vůbec jsem se v průběhu nenudil. Jen škoda toho domu na konci, by mě zajímalo kde potom bydleli :-D.

Sbohem, baby (2007)

Skvělá režie, skvělý příbeh, skvělá hubda a celkově režijní debut Bena proběhl na výbornou. Bena mám rád jako herce, scénaristu a teď už i režiséra. Jen tak dál !!!