• Pohádka

Boží mlýny (2021) (seriál)

Seriál, který nesplnil, co sliboval. Po povedeném rozjezdu mu spadl řetěz, nemluvě o všech nelogičnostech, které vadí i v tomto žánru.

Boží mlýny - Asijská růže (2021) (epizoda)

Tento díl se mi zdál hodně slabý a podivně rozklížený. Aspoň že hlavního záporáka hrála u nás zatím poměrně neokoukaná tvář.

Boží mlýny - Sekta (2021) (epizoda)

Nebylo to špatné, humor ale tentokrát jako by vystřídala spíš osvěta (nic proti ní).

Boží mlýny - Splacený dluh (2021) (epizoda)

Herci nezklamali, zápletka tentokrát možná až moc jednoduchá. Muzika místy hodně otravná. Některé dialogy se povedly, zvláště ty "tlumočnické". Přesto si myslím, že pro tento koncept bude 6 dílů ažaž.

Boží mlýny - Spící lodě (2021) (epizoda)

Scénář byl asi dobře vymyšlený (možná až překombinovaný), občas se povedl i vtipný dialog, ale nemělo to už tu jiskru jako na začátku.

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Bavilo mě to, bylo to o parník lepší než Medúza a Zločiny velké Prahy dohromady.

Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)

Ambiciózní projekt s podobnými neduhy jako ondy Já, Mattoni. Stálo to balík, ty peníze tam nejsou moc vidět, celkové pojetí i scénáře stojí za starou bačkoru a režie snad ještě za míň. Hojný výskyt WTF momentů a všeobjímající nuda. Přimotal se k tomu vůbec nějaký dramaturg? Nevypadá to tak.

Zločiny Velké Prahy - Host do domu (2021) (epizoda)

Dovolím si zacitovat ze Slunce, sena…: „Můj bože, můj bože, můj bože...,” jedna z přihlížejících tet se ozve: „Copak že to je?” A Keliška na to: „Utrpení.“

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda)

Jak se mi seriál líbil, tak závěr byl na můj vkus příliš velké melodrama.