Modré světlo (2011) odpad!

Záměr a námět filmu možná dobrý, zpracování špatně provedené!! Není jednoduché kombinovat takto silná témata, která diváka uvedou do nepochopitelného až šokujícího závěru co si o filmu myslet, či co si z něj vzít!

Na vlásku (2010)

Maximus & Pascal = skvělá dvojka! Musim říct že se mě od začátku do konce zmocnil pocit úžasu a euforie. Krásná Disney pohádka, s moderním twistem.

Nine (2009)

Jedním slovem "zážitek" bezvadně jsem si to užila! hudba naprosto skvělá a všechny ladies neskutečně sexy.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Všechno co můžu říct je "everybody´s NOT fine" ....podle mě depresivní movie...toto jsem nečekala

Precious (2009)

Hodně silné kafe! strašně silné emoce mě provázeli celý film...pocity vzteku, bezbranosti, ale štěstí a radosti...a wow - hlavní představitelka byla vynikající

Gia (1998) (TV film)

Angelina je fakt nádherná, to se musí nechat, za další jí nemůžu odepřít že je výborná herečka a v tomhle filmu opravdu předáví mistrovské dílo! Do role se dokázala opravdu vcítit, nespoutaná, extravagantní a otevřená! bohužel slávu neustála tak jako mnoho hvězd viz Merylin Monroe, Skvělý biografický snímek, který stojí za to vidět.

Mulholland Drive (2001)

Já nevim, ale já v tom filmu absolutně nenašla smysl, každý 3 minuty se střídaly scény, které se ani na konci nespojili dohromady, nebo jestli jsem si to jen já nedokázala spojit. Vůbec jsem nepochopila smysl toho filmu, strašně zmatené, nemělo to žádnou zápletku a v podstatě jsem celej film protrpěla! dávám jednu hvězdičku za Naomi Watts.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Vynikající film z psychiatrické léčebny! skvělé herecké umění Jacka Nicholsna, krása se na něj v tomhle filmu dívat! Film měl spád, dobře promyšlené, pro mě ale možná strašně moc dlouhé, už jsem z těch bláznů skoro bláznila, na druhou stranu mě to zavedlo úplně jinam.

Camino (2008)

Strašně dlouhý film, ale ani chvíli jsem se nenudila! "Kdo má Boha, nic mu nechybí - Jen Bůh stačí." - citát z filmu. Celej film se táhne silně nábožensky založenou rodinu až mě snad začal přesvědčovat o tom jestli to jsou všechno jen bláboly nebo jestli to je něco, co člověka přesvědčí že věci jsou založený na jedné věci a tak to platí! Neuvěřitelný příběh dvanáctileté holky, která statečně bojuje se svou nemocí, hodně emotivně natočený film.

Kdyby zdi mohly mluvit 2 (2000) (TV film)

Film sestavený ze třech příběhů z jednoho domu v různých časových obdobích. Velice dobře pojaté nápady, který znázornil problémy žen v roce 1961, 1972 a 2000. A v neposlední řadě skvělé herecké obsazení - Vanessa Redgraves, Sharon Stone, Ellen DeGeneres, Michelle Williams i Chloë Sevigny.