Ben Hur (1959)

Perfektní film, který zachycuje život Judy Ben Hura z dob Krista. Závody čtyřspřežení jsou velmi dobře natočené, tuto pasáž obdivuji asi nejvíce, protože je velmi dobře udělaná, a tyto závody jsou velmi těžké. Tento film je ve velmi dobré kvalitě, na to, že je natočen v roce 1959. Prostě tento film opravdu doporučuji.

U pokladny stál... (1939)

Vlasta Burian ve svém jednom z nejlepších snímků. Humor se zde jen hemží. Nejraději mám pasáž, kdy Rozruch příjde do nemocenské pokladny, a ,,stírá" tam jednoho doktora a zaměstnance za druhým. Jednou jsem někde četl, že s Burianem nikdo nechtěl hrát, protože si vymýšlel vtipy na místě, a tomu docela i věřím.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Parádní film, který však nebyl dříve známý, protože ho zastínil Forrest Gump. I přes to se dokázal vypracovat až na nejlepší pozici hodnocení. Výborné zápletky, scény, dramatické pasáže, ale i humor tento film velmi pozdvihují.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tento snímek, který se odehrává podle některých (,opravdu jen některých) pravdivých údajů mě velice uchvátil.... Pro diváky akčních armádních filmů je to pastva pro oči (někdy i pro úsměv)... Role krále Leonida padla Gerardu Butlervi jako málo komu kdy role padla. Je opravdu vynikající v tomto filmu!!!

Boj (2007)

Film docela dobrý, ale dali by se dát do filmu taky nějaké akční scény. Bylo toho tam velice málo, děj byl nic moc, spíše nic než moc. Docela mě překvapuje, že už i Jet Li hraje v takovýchto ptákovinách.

Utržený ze řetězu (2005)

Asi nejlepší film Jet Liho. Akčních scén tak akorát, ani málo ani moc. Výborné herecké výkony Jeta. Tento film vřele doporučuji.

Ong-Bak 2 (2005)

Ten děj je teda ale opravdová troska!! Co se však týče bojových scén, o kterých ten snímek je, potom je to třída.