Kovbojové a vetřelci (2011)

Od prvních sekund se mi způsob natočení moc líbil a nebýt nápadu do toho zamotat mimozemšťany, tak by se režisérovi podařilo natočit první skutečně dobrý moderní western .. ta atmosféra, Craig .. boží. Ale od druhé půlky filmu moje nadšení opadlo, .. silně pochybuju, že by hrstka kovbojů dokázala pozabíjet mimozemšťany, kteří jsou na mnohem vyšší technologičtější úrovni.

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D (2011)

Pro mě osobně fimfárum ztratilo svoje osobní kouzlo. Po prvním příběhu o obrech jsem měla sto chutí se na to nedodívat. Nějak jsem to nakonec překousla. Požitek z filmu se zlepšoval s každým příběhem. Přesto celkový dojem na mě film moc dobrý neudělal.

Bohové smrti (2008) (seriál)

Konečně dokoukán poslední díl :-) ... musím konstatovat, že při sledování tohoto seriálu jsem si prošla různými fázemi záliby v tento příběh. Po prvních dílech mě nic moc netáhlo se podívat, co se bude dít dál. Když se ale pomalu příběh rozvíjel a zjistila jsem konečně, co je hlavní náplní děje, tak jsem se i začala těšit na pokračování. Nakonec jsem dosáhla vrcholu diváka a dokoukala jsem příběh v co nejkratší době se zatajeným dechem. Vyvrcholení bylo jedním slovem parádní. Určitě doporučuji Soul eatera, nenechte se odradit prvními díly, navíc vše doprovází zajímavé grafické zpracování

Harry Potter a jeho 50 nej (2011) (TV film)

Vůbec se mi nelíbilo pořadí okamžiků, některé jsem vůbec nepochopila, proč dosáhly na vysoké postavení a naopak. Dále mi chyběly jiné důležité momenty. Pořadí bylo, jako by to snad tvůrci jen losovali. .. Škoda, že z toho vylezl paskvil, ráda bych se podívala na dobrý souhrn z HP

Super 8 (2011)

Snímek velice zklamal, co lze pouze vyzdvihnout byly parádní herecké výkony dětských představitelů. Jinak příběh až moc jednoduchý, některé části jsem předvídala dopředu. Triky byly zbytečně přemrštěné. Příběh mohl být mnohem lépé zpracovaný. Chvílemi zbytečně velká pozornost na vedlejší dějovou linii (matka hlavního představitele), místo na vysvětlování hlavních událostí. Proč se to jmenuje super 8? Poslední výtka patří k nesmyslným částem děje, například, jak může být z kostek postavena loď? Jak ufo vyletělo z podzemí? Jak tak velká bytost bez povšimnutí mohla krást mikrovlnky z baráků? Takových nesmyslů se ve filmu šlo povšimnout mnoho. Popravdě bych dala mnohem víc hvězdiček snímku od filmaře ze Super 8, než samotnému Super 8.

Black Blood Brothers (2006) (seriál)

Po shlédnutí prvního dílu tohoto seriálu, mě děj zaujal. Přesto musím konstatovat, že z pohledu japonských seriálů, se jedná spíše o průměr, děj mohl být taky více rozveden. Poslední, co mi vadilo je fakt, jak jsou popsáni upíři. Jeden ze základních znaků těchto démonů, je, že nemůžou na denní světlo. A tady v seriálu si chodí zvesela na sluníčko, pojídají normální jídlo. Chvílemi mi připadlo, že se snad ani nedívám na upírský seriál, přesto seriál má určité kouzlo a doporučuji shlédnutí.

Tupíři (2010)

Je to možné, aby parodie byla lepší než originál? :-D .. aby hlavní herci z parodie podávali lepší herecké výkony než ti originální? :-D. .. asi jo, protože tenhle snímek je důkazem.

Kdo je Clark Rockefeller? (2010) (TV film)

Proč kolikakrát by film byl dějově zajímavý a tvůrci filmu to natočí tak nezáživně?