Někdo to rád blond (2004)

Asi mě někteří ukamenujete, ale musím dát čtyři hvězdičky. Ale já si nemůžu pomoct, skoro celý film jsem se smála, nesmíte to brát s vážným úsměvem, naopak. Jedná se o parodii o ženském světě kterým si musí procházet dva černoši převlečení za bloncky. Film kromě vtipných scének (uznávám, že moc inteligence tam nelze najít) má i přehledný děj a jde vidět, že herci si to užívali, tak si to taky užijte :-)

Temné stíny (2012)

komediie, která ani nenadchne, ani nezkazí náladu .. príjemné snímek do vlaku. Párkrát jsem se zasmála ... ale Burton má navíc

Sněhurka (2012)

klasická pohádka podaná příjemným a vtipným způsobem, stojí za to sněhurku určitě zkouknout. Julia Roberts byla úžasná. Jediné co mám na výtku je úplný závěr filmu, to zpívání mohli vynechat. Sněhurka a lovec je oproti tomuhle paskvil.

Sněhurka a lovec (2012)

dlouho už jsem neviděla film, který by mě tak otrávil a znudil. Nebýt mého pravidla, že nehodnotím film, který bych neviděla celý, tak sněhurku a lovce po prvních třiceti minutách vypnu a už NIKDY nezapnu again. Snímek byl nudný, herci hráli, jako by byli zdrogovaní a jediné plus je grafické zpracování, což v dnešní době, kdy je většina snímků dobře graficky znázorněných, zas takové vyjímečné není. Snímek jsem viděla nejdříve prvních třicet minut, to jsme pak s přítelem vypnuli, protože nás to nebralo, pak jsem si to sama znovu zapnula a déle než dalších třicet minut jsem to zas nevydržela a do třetice už jsem to se zatnutýma zubama dokoukala. Pořádně se tam celý film nic nedělo a ani jsem nepobírala, proč obsadili nějakého bratra královny, který vypadal jak německý esesák, který byl ošmikaný jak nějaký blbeček .

Farma (2012) (pořad)

jednu hvězdičku jsem dala z jednoho prostého důvodu ... tahle reality show byla o tu hvězdičku lepší než takové ty show, kde se zpívá apod.

Kde je Hitler? (2010) (TV film)

souhlasím s enšpílem: název dokumenu je opravdu zavádějící ... každopádně zajímavých 40 minut, kde jsem se dozvěděla nové poznatky a který nebyl zaujatý jedním pohledem na věc

Avengers (2012)

na to, že film vychází ze spojení více komixů a neznalec by se v tom mohl ztrácet, tak se díky dobré práci scénáristy a režiséra nestalo. I laikovi se dařilo v ději (a v postavách) orientovat. Film měl štávu, místy jsem se zasmála a krom strnulého kapitána amerika mi žádný herec nijak zvlášt nevadil. Přesto dávám pouze tři hvězdičky, protože se jedná o dějově průměrný komixový film, který přestože je dobře natočen, stačí být shlédnut pouze jednou.

Upíří deníky (2009) (seriál)

kam se hrabe stmívání ... mnohem lepší herci, mnohem lepší upírský svět, zajímavější a napínavější.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Do filmu jsem šla s tím, že si odpočinu u průměrného filmu. Snímek nakonec velice překvapil. Příběh měl hlavu patu, efekty super a v konečné fázi jsem zjistila, že jsem byla na 99% vtáhnuta do děje. Po čase se ráda na Johna Cartera ráda podívám.

Dexter (2006) (seriál)

úžásné, chytlavé .. pokud už máte plné zuby kriminálek, doporučuji zkouknout tohle, kriminalita z opačného konce