Quantum Apokalypsa (2010) (TV film) odpad!

Tak to jsem jednou dostal chuť na katastrofický / sci-fi film. Vybral jsem náhodně, bez shlédnutí hodnocení, nebo jakéhokoli komentáře, jen podle plakátu. Velká chyba. Marně hledám byť jen nejmenší pozitivum, kterým bych mohl film trošku pozvednout ale je to nemožný úkol. Ve Quantum Apocalypse bylo všechno špatně. To mě chcete opravdu vnutit, že největší bedna na teoretickou fyziku je ujetá blondýna oháknutá jako Pink? To filmu moc na věrohodnosti nepřidalo. A co teprve ty pro-americká hesla? ....Reportér v Londýně : " Doufáme, že američtí vědci si s touto anomálií poradí ...... Americká fyzička : "Čínani a Rusové jsou 20 let za náma"...... Záběr na Rusko : Všude samá kráva, tetička v šátku a strýček veze kolečka.....tyhle dialogy a scény mě nemálo iritovaly. Jedíné co je na filmu dobré, je jen ten plakát.... 0%

Městečko South Park (1997) (seriál)

Kdo by neznal South Park? Buď ho milujeme, nebo nám nic neříká. Třetí možnost není. Já patřím k těm co ho obdivují. Tvůrci si dělají srandu ze všeho a z každého. Nic jim není svaté. Někdy si sám říkám, že tohleto nebo tamto bylo už i na mě moc, ale to se South Parku nedá vyčítat nebo zazlívat. Takový on prostě je. Sprostý, bizardní, někdy nechutný ale také nadmíru vtipný !!! Nejoblíbenější postava : Cartman...... "všechny postavy a události jsou vymyšlené. V pořadu padají sprostá slova, takže by se na něj neměl nikdo dívat"...

Krok za krokem (1991) (seriál)

Když jsem byl dítě, tak "Krok za krokem" byl seriálem číslo jedna. Na VHS jsme měli všechny díly a nebylo nedělního odpoledne, kdy by jsme si se sestrou pár dílů nedopřáli. Když se na seriál podivám dnes, nepůsobí na mě sice už tak jako za mlada, ale přesto nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem. Krok za krokem je pro mě nostalgií. Nejoblíbenější postava : Sasha Mitchel aka Cody

Shutter (2004)

Tak přesně tyhle duchařiny mám rád. Navíc v Shutteru nemusíme kdo ví jak dlouho čekat na kontakt s naším duchem. Film vás vtáhne od první minuty a nepustí až do konce. Za celých 97 minut jsem nenašel hluché místo a to je dobře. Během filmu jsem se několikrát pořádně lekl (snad ani nepamatuju,kdy jsem se u hororu leknul vícekrát) a to je to, co u hororu potřebuju... Buď se musím bát nebo lekat:) Shutter mi dal to co jsem od něj čekal a dokonce i něco navíc. Podtrženo sečteno = plný počet

Skřítek (1986)

Nevím jak to napsat, ale trol byl tak špatný, až se mě líbil. Všechny ty potvůrky a hlavně ta hudba, která jejich skotačení v bytě doprovázela mě nadmíru bavily. Teď ještě mrknout na dvojku, která je tak špatná, až se stala legendou :) Za mě 60%

Přátelé (1994) (seriál)

Nestárnoucí klasika, která mě provází už 10 let. Každou epizodu znám nazpaměť, ale přesto si Přátele pouštím zas a znova. Stali se kultem. Používáme jejich hlášky, děláme jejich gesta. Přátelé do jisté míry ovlivnily naše životy. Podle mého měřítka nejlepší komediální seriál všech dob. Nejoblíbenější postava : Ross. Hodnocení : 100%

Qian nu you hun (2011)

Na rovinu říkám, že moje hodnocení není hodnocení žánrově nezaujatého diváka. Fantasy miluju a doslova hltám vše z tohoto žánru. U Sien nui yau wan jsem se královksy bavil. Kouzla, démoni, meče a krásné dívky to je něco na mě. Okouzlující prostředí a kvalitní zvukový doprovod jsou další body k plusu. Věřím, že snímek rozhodně není pro každého, nicméně milovník fantasy by si ho určitě neměl nechat uniknout....

Insidious (2010)

Tleskám. Konečně horor, který mě děsil. Čekal jsem klasickou duchařinu, kde ve starém domě někdo nepokojně umřel a teď hledá cestu zpět. Omyl. James Wan šel dál a byl to nadmíru dobrý krok. Z mého hlediska byla škoda, že ke konci to bylo takřka sci-fi a film si neponechal alespoň o malinko více mysteriózního ducha. Démon brousící si drápky za doprovodu ujeté hudby byl na mě trošku moc. Závěrečná scéna brilantní. I přes malé nedostatky 80%

Delikatesy (1991)

Bizarní a ujeté, leč v celku zábavné a natočeno takovým zvláštním neotřelým způsobem. Dvěma slovy. "Zajímavá tripařina" která ale určitě nebude pro každého. 60%

Tajemství starého hotelu (2011)

Takže máme tady hotel, ducha, zvídavou recepční, jejího ustrašeného kolegu, starou ženu v podobě média a divného starého pána. Řekli by jste, že to bude dohromady fungovat? Mohlo by, ale nefunguje. Pár lekacích scén, které jsou u duchařin nezbytné u mě v celku prošlo, ale jako celek mě Innkeeprs zklamali. Doufal jsem, že na konci filmu přijde nějaké racionální vysvětlení a objasnění všeho toho co se v našem hotelu dělo. Nepřišlo. 40%