Kobra 11 (1996) (seriál)

Sileny paskvil ve stylu "Komando" = vsechny nepratele zastreli a nic se jim nestane, pokud se toho herce uz nechteji zbavit ;-). Obecne nemecky filmy jsou spatnou kopii uz tak spatnych akcnich filmu / serialu. Dobry tak k zehleni (idelane zady k televizi :-D ). Abych jenom neremcal, tak obcas tam jsou celkem pekny kaskadersky zajimavosti, takze davam 1,8* coz je 2*.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jelikoz jde o komedii, tak si myslim, ze tenhle serial plni svuj ucel velmi dobre. Je o malinko lepsi, nez nektere jine serialy tohohle typu. Hodnoceni 3,4* je tak akorat, coz jsou vysledny 3*.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Jeden z lepsich poradu, kdy clovek cas od casu zna taky nejakou tu odpoved ;-).

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Zajímavě vymyšlený scénář a dobře vybrané herečky. Každý chlap si alespoň jednu vybere ;-). Jinak nic nového pod Sluncem. Taková malá kopie Sexu ve městě.

Bludiště (1997) (pořad)

Opravdu nudna zalezitost. Deti co tam soutezily mely zaroven nevyrovnane ziskavani bodu a jeste byly zavysle na ucitelich. Aneb spatne a odflaknute vymyslena pravidla.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Myslim ze jde o celkem zajimavy porad a hlavne i o celkem originalni. Prima zmena do bezneho dne. Nekdy je to sranda, jindy nejaka ta slzicka..... spis od zeny :-D.

Star Trek (1973) (seriál)

Navazuje na Star Trek: The Original Series. Nektere dily nejsou moc originalni, ale jine jsou vcelku zajimave. Dojem ale kazi animace, ta je opravdu hrozna, kdyz to srovnam s tim co umi dneska... zvuk taky nic moc, obzvlaste s ceskym nudnym dabingem bez kapky stavy. Ty co Star Trek maji opravdu radi ale nemuze odradit ani slabe hodnoceni 2*.

Kolja (1996)

Nadherny, dojemny i velice vtipny pribeh. Uz jsem ho jednou videl, ale dneska jsem byl zase celej vysmatej. Jen malo chybelo, abych dal 5*! V mem souctu jsem dal 4,3*, takže 4*.

Komediant (1984)

Podle meho celkem zajimavy, i kdyz tezky film. Osobne se mi libila ukazka zivota kocovnych hercu a ukazky obycejneho zivota.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Paradni zabava i kdyz ma clovek malo casu :-).