Dexter (2006) (seriál)

Hodnocení první série. Druhou jsem přes opakovanou snahu nedokázala dokoukat. Naprosto mě znechutila změna charakteru Dexterovy postavy (ano, jsem ovlivněná knihou).

Dům u jezera (2006)

Mohlo to být lepší, ale nějak to nevyšlo. Má to dost chyb v logice. Na druhou stranu Bullock a Reeves tvoří moc sympatický pár.

Obávaný bojovník (2006)

Moje hodnocení se vztahuje k verzi v naší distribuci. Director´s cut je o notný kus výš a zaslouží si 5*.

Ryba jménem Wanda (1988)

Zpočátku jsem se ani moc nebavila, ale film postupně nabere obrátky a stojí to za to.

Casino Royale (2006)

Takové lepší 3*. Film je zbytečně dlouhý. Závěr nastavovaný až hrůza. Jestli to chtěli pojmout jako nový začátek, mohli některé události dořešit až v dalším díle, který by úzce navazoval. Craig mi v roli Bonda prostě nesedne. Nemá tu patřičnou eleganci ani šarm. Celý film mi připadal takový .. prázdný. Jestli chtěli Bonda představit jako výborného atleta a tvrďáka, tak se jim to povedlo. Ale to je tak všechno. Ničím jiným mě to nezaujalo. Ale přesto jsem přesvědčená (a zároveň doufám), že další díl bude o hodně lepší.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Moje seriálová láska. Jacka bych chtěla za staršího bráchu a Daniel... Ale! Poslední dvě série považuji za hodně nepovedený aprílový žertík a většinou předstírám, že neexistují (Valu i toho kreténa, který tuhle postavu stvořil, bych nechala pro výstrahu zastřelit před nastoupenou jednotkou).

Božský Bruce (2003)

Komedie, u které jsem se nebavila. Jaksi jsem nezjistila, čím bych měla. Carreyho moc nemusím a jeho připitomělé škleby je to jediné, co je tam vidět. A přitom námět zněl dost slibně.

Gauneři (1992)

Po spoustě oslavných doporučeních jsem byla docela zklamaná. Zřejmě díky tomu, že jsem to viděla až po novějších Tarantinových filmech. Ale to nic nemění na tom, že to považuju za dobrý film. Do Madsena bych s chutí vyprázdnila zásobník.

Bláznivá runway (1999)

Poprvé mě tento film příliš nezaujal a dívala jsem se jen kvůli Johnu Cusackovi. Ale při každém dalším sledování se mi líbí o něco víc.