Mechanik zabiják (2011)

Úvodní scéna mi připomněla Hitmana, byla to jedna z nejoriginálnějších filmových vražd vůbec. Další věc, kterou na filmu oceňuji je, že Stathamovi nepopletla hlavu žádná ženská se kterou by se pak tahal celej film. Jinak je to takový klasický příběh. Co mi dost vadilo bylo až překvapivě špatné zpracování filmu ve smyslu, že minimálně ve dvou scénách je vidět nahoře v obraze mikrofon, který kamera celkem zřetelně zabírá - to bych u filmu podobného ražení, obsazení a kvalit nečekal. To si toho nikdo nevšiml, než to pustili ven?

Potomci lidí (2006)

Atmosféra byla vykreslena opravdu detailně a dokonale, dost podobná té za války, chudáci imigranti. Jinak je ale film tak nějak o ničem. Děj není zajímavý, spíš se jen tak táhne a žádné velké finále, snad krom scény, kdy prochází mezi vojáky s dítětem, ve filmu není. Řekl bych, průměrný film.

Klub sráčů (2000) odpad!

Totální sr*čka plná fekálního a nechutnýho humoru. Velebnosti, jdu blejt! (Obsáhlejší příspěvek nenapíšu, protože už jen z přemýšlení, o tomhle výplodu nějáký zhovadilý a chorý mysli, je mi nevolno)

Insomnie (2002)

Jestli si nějak představuju člověka co 6 dní nespí, tak bude rozhodně vypadat jako Al Pacino v Insomnii. Perfektní výkon detektiva, ale i záporáka v podání R. Williamse v kombinaci s výtečným scénářem a režií dělají z Insomnie jednu z nejlepších detektivek, či thrillerů, jaké kdy byly natočeny. Tohle dílo se dá snad jen chválit, jednoduše proto, že nemá žádnou slabinu.

3 sezóny v pekle (2009)

Filmy toho typu jsou v dnešní době potřeba. Atmosféra je v něm vykreslena opravdu perfektně a tak je určitým poselstvím mladším generacím, jak to dříve bylo. Místy mě až mrazilo, když jsem si představil, že by to byl můj příběh. Hlavní hrdina se zde místy chová jak totální spratek, ovšem to asi k básníkům patří a nijak mi to nevadilo. Vytknul bych snad jen slabší rozjezd, jakmile se snímek přehoupne do druhé poloviny, napraví si reputaci.

Na slovíčko (2009) (pořad)

Pan Černý není dobrý moderátor. V pořadu jsou rozhovory se spoustou zajímavých a úspěšných sportovců současnosti i minulosti. Ovšem v kombinaci s moderátorem to i tak vyznívá dost nudně.

Prachy dělaj člověka (2006)

Na české poměry docela povedený snímek. Některé herecké výkony, hlavně ve vedlejších rolích, byly opravdu hrůzostrašné. Ústřední trio ovšem jakš takš obstálo. Scénář hrozný, nelogický a hořko-sladký konec, který potěší snad jen totální humanisty. Btw: co to je za nápady strčit 15 milionů do pytle, přivázat k hausbótu a hodit do vody?

Šumné stopy (2010) (seriál)

Zajímavý pořad. Dal bych i o hvězdu, možná dvě, víc, ale mám dost problém s vadou řeči pana Vávry, který tak trošku šišlá. O to horší je, že mluví prakticky po celou dobu trvání pořadu. Po 10 minutách se to již skoro nedá vydržet poslouchat. Škoda...

Zelený sršeň (2011)

Tak takhle má vypadat akční komedie. Výborná zábava a celkem slušně zmáknuté akční scénky z tohoto filmu dělají vyšší (vysoký?) nadprůměr.

Krysáci (2008) (seriál)

Blbej a nudnej večerníček. Bolek místy zněl, jak kdyby byl při dabování totálně zlitej. Což je možná i pravda, že, ehm...