(K)lamač srdcí (2010)

Že by návrat francouzských komedií zpátky na (zasloužené?) výsluní? Rozhodně tohle byl dobrý první krok. Je to osvěžujíc, je to vtipné a naštěstí si to moc nehraje na něco, co to není.

Jezero smrti (2008)

Příjemné překvapení. Od britské filmu jsem nečekal takové psychopatické vyhranění, ale o to více to bylo zábavné. I když samozřejmě u takovéhle filmu to nemůže až tak moc překvapující i když i takové momenty se tady dají nalézt.

House of the Dead (2003)

Uwe Boll - je třeba více dodávat? Nechápu, kde tenhle člověk bere peníze na to, aby natáčel takovéhle věci, ale je pravda, že chvílemi to docela pobavilo. Obzvláště, když máte rádi krvelačné zombíky ;)

Hon na čarodějnice (2011)

Když si vzpomenu na Skálu nebo ještě Con Air, tak musím jenom zamáčknout slzu kam až dokázal Nicolas Cage klesnout. A to jsem si myslel, že po Čarodějově učni nemůže přijít nic horšího... a vida!

Hostel II (2007)

Jedna hvězdička za úvodní scénu s kosou, jinak to je jednička akorát v ženském provedení. No a vlastně i za ten konec je ta jedna hvězdička zasloužená, protože je vtipnější než u prvního dílu. Ale i tak je to jedna hvězdička s odřenými uši ;)

Hostel (2005) odpad!

Doby, kdy mě bavilo sledovat na plátně jenom prázdnou a bezúčelnou brutalitu, jsou už dávno pryč. Chvíli (ale opravdu chvíli) jsem přemýšlel jestli dát jednu hvězdičku za fešné herečky, ale pak jsem si řekl, že zase tak fešné nebyly :)

Horší než smrt (2007)

Námět je vskutku již tisíckrát viděný, ale tentokrát se podařilo celé téma uchopit dost vtipně. Nevím jestli originálními nápady nebo výbornými hereckými výkony, ale celé to hraje dohromady a člověka to baví a zabaví na hodně dlouho.

Zelený sršeň (2011)

Pro mě byl tento film zklamáním. Čekal jsem příjemnou oddechovku a přitom dostal poměrně trapnou směsici balancující na hraně satiry a trapnosti. Z mého pohledu je tam té trapnosti přece jenom více, než jsem čekal a než kterou bych snesl.

Rychlejší (2010)

Při sledování tohohle filmu budete v pohodě, když nebudete řešit proč a jak. Prostě si sedněte a koukejte jak jeden nasranej chlápek jde a zabíjí jiné. No, je fakt, že na zápletku filmu je to poněkud "brain free", ale to nikdo řešit nemusí. Ono upřímně, co teď točí Dwayne Johnson za filmy, tak tohle je ještě v jeho sbírce jeden z těch lepších :)

Vzpomínky (2006)

Sci-fi na téma cestování časem a různé smyčky jsou vždy chůzí po tenkém ledě. Naštěstí pro nás si s tím Tony Scott poradil lépe, než bych čekal i když to podle rozjezdu zatím moc nevypadá. Rozhodně je to originální a dost netypická sci-fi, která se navíc tváří tak, že by to klidně mohlo být možné :)