Osamělý válečník (2011)

No tak popravdě mě to příliš nebavilo, přišlo mi to dost zdlouhavé a tentokrát jsem se opravdu ztrácel v postavách. Takže když jsem každou chvíli musel přemýšlet, kdo je kdo a o kom se zrovna mluví, celkem jsem se mračil. Tedy žádná sláva a slabých 60%

Ip Man 2 (2010)

Rychlé ruce Donnieho Yena jsou opravdu stylové,on sám zvládne partu rybářů k snídani, renomované mistry kung-fu si dává k obědu a poté povečeří namyšleného boxera z Anglie. Děj není žádná velká změna oproti jedničce, ale u těchto filmů přeci nekoukáme na děj, že?

Partička (2011) (pořad)

Všem pánům, paním, slečnám a mládencům z odpadova! a jednohvězd, zkuste si vy chytráci stoupnout před nějaké publikum a začněte improvizovat. Až rozesmějete a pobavíte alespoň jednoho člověka, zjistíte třeba, že to není tak jednoduché, vrátíte se na profil tohoto pořadu a znova přehodnotíte ty vaše odpady a jednohvězdy! Nazdar!

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Co dodat Nova prostě vždycky blila, blije a bude blejt ty samý zhovadilosti a obyčejný divák s alespoň minimálním vkusem s tím nic neudělá.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Velmi dobrá akce plná krutých, ale maximálně vyšperkovaných soubojů, která vás nenechá vydechnout. No a na akci je tam i pár alespoň pro mě celkem silných momentů, které trochu zachraňují ochuzený děj - třeba jak jim koupil ty bundy mě docela pobavilo. Akční Béčko za 75%

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

No doprdele.....proč to proboha pořád dáváte a opakujete, běžte s tou srajdou už někam.

Taxi 4 (2007)

Velmi slabé, dětinské, hloupé a hlavně naprosto zbytečné. Takže pokud nejste po nedávné lobotomii a nebo nechcete vymýt mozek tupým humorem nepouštějte si tento "skvost" francouzské komedie.

Templář (2011)

Tak popravdě jsem podle zde přítomného hodnocení čekal, že to bude pořádná šleha, ale dočkal jsem se jen na soubojích založenou krvavou řežbu. Ovšem středověk, byl středověk a tu reálnost musím ocenit, nádherné exteriéry byly vybrány znamenitě a masivnosti hradů jsem taky v pohodě uvěřil. Paul Giamatti byl jako král naprosto šíleně geniální, Purefoy jako templář seděl tak akorát a zbytek herců OK, takže dohromady to dalo pěkný průměr 70%

Rango (2011)

Co si budeme povídat, to že mistr Depp je brilantní a že dokáže zahrát cokoli, už dávno víme. To že mistr Zimmer dokáže s hudbou dělat opravdové majstrštyky, víme taky a když to spojíte dohromady v poutavý animovaný příběh, vyjde z toho v celku vyvedený filmek pro každého.

Muž odnikud (2010)

Parádně temné, akční a jednoduché se spoustou akčních scén, kterým na rozdíl od vetšiy amerických akčňáren uvěříte. Naprosto brilantně zvolený hlavní hrdina, ze začátku z něj jde mráz po zádech a postupem času jeho charisma vygraduje na maximum a když se na konci usměje - usmějete se chtě-nechtě s ním.