X-Men: První třída (2011)

Noví X-Meni jsou opravdu jízda první třídou do stanice Úchvatná podívaná, vezme vás do doby, kdy pánové Xavier alias Profesor X a Lensherr zvaný Magneto spojí své síly, aby zachránily svět před třetí světovou válkou. Přemýšlel jsem kam by se X-Meni mohli ještě posunout a vida svou odpověď jsem našel. Bylo to zvláštní po všech těch bojích mezi Magnetem a Xavierem, vidět je oba bok po boku bojující a ochraňující jeden druhého, ale parádně to funguje. Všechno je podporováno naprosto libozvučným soundtrackem a boj mezi dobrem, zlem a ještě větším zlem může pokračovat.

Dům voskových figurín (2005)

Dobré to bylo a ptáte se proč? No byl to horor, hrála tam Elisha, byla tam krev, hrála tam Elisha, byla tam zápletka, hrála tam Elisha, byl tam vrahoun, hrála tam Elisha a pak tam umřela Paris Hilton což se taky cení, no a hlavně jestli jsem to ještě nezmínil tak tam hrála Elisha.

Neznámý (2011)

Tak trochu něco jako Bourn bez akce, ale opět beze jména, čekal jsem od Neesona trochu víc, ale asi je to tím, že ho mám stále živě před očima v 96 hodinách a tam bylo akce požehnaně. Snímek je to v celku dobrý, ale nemám rád Berlín a všudypřítomná zima mně dojem taky moc nevylepšila a proto se z Neznámého stává poměrně průměrný známý.

Jsem číslo čtyři (2011)

Ale tak zas tak hrozný to nebylo, možná proto, že jsem od toho nic nečekal a tušil jsem, že teenagerská naivita a hloupost bude všudypřítomná. Akce to byla věru povedená a nebýt těch nudných keců a nelogičností(honí je policie a vraždící potvory z jiné planety a co udělají oni?Jdou do školy vyvolávat fotky) jednu hvězdu bych klidně ještě přidal.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Velká nuda, kterou nezachraňuje ani postupně vtipně tloustnoucí hlavní představitelka a to že je to komediální jsem poznal, až když jsem si to tady přečetl.

Ong-Bak 2 (2005)

Po akční stránce to byla vážně pecka, ale co si budem povídat ten scénář a ty dialogy byly jak z Kouzelné školky. Souboje postupně omrzely a když připlaval Eddie Gordo s vytetovaným PRAY na hrudníku, začal jsem se teda modlit, aby už moc nemluvili a skončili.

Krajní meze (1995) (seriál)

Bezesporu jeden z nejlepších sci-fi seriálů, které byly kdy natočeny. Bohužel jeho problém jsou nevyvážené díly - jednou je to prostě naprostá bomba a jednou se vám to nechce ani dokoukat, ale i přes tento malý neduh je to pro mě klasika, ke které se rád vracím.

Katakomby (1940)

No tak ta scénka s mariášem nemá naprosto žádnou chybu, Burian exceluje!

Arthur (2011)

Arthur bohužel nepřináší vůbec nic nového, Brand hraje opět toho samého opilce a opravdu vtipných situací je zde pomálu. Je to taková jednoduchá romanťárna s těžce předvídatelným koncem, ale když znáte role Russela Branda a jste na něj připraveni tak se i zasmějete.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Teenagerská vyvražďovačka z druhého pohledu je nápaditou a vtipnou komedií, která mě donutila k salvám smíchu. Hlavní hrdinové jsou bezchybní a cáklej student správně trhlej!