Pasažéři (2016)

Jako scifi cast byla hezka, ale konec mohl byt trochu vice obsahly. Morpheus si to odbyl pomerne rychle. Koukam, ze v obsazeni dokonce byla nejaka Aurora :) Skoro jako scifi Titanik.

Jackie (2016)

Tak tohle ne. Po 40 dlouhych minutach jsem to vypnul. Natalie Portman je vetsinou skvela, ale tohle ne.

Spojenci (2016)

Zacina to jako James Bond, a pak se to tahne. I ten plakat/obrazek vypada jak z Bonda.

Doktor Strange (2016)

Takovej mix Matrixu, Harry Pottera a Inception. Docela dobry, mistama sranda. Uvodni CGI s autem je fakt bida...

Noční zvířata (2016)

Trochu me to zklamalo, asi by to chtelo poradny konec. Jinak uzasna hudba.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Vince Vaughn byl supr na zacatku, v kempu, ale v boji mi ta role pro nej nesedela. Neco jako Ross (David Schwimmer) v Band of Brothers. Celkove dobry, prvni pulka se docela tahne, ale neni to tak hrozny. Jesteze to nema pro Mela standardni 3 hodiny :)

Místo u moře (2016)

Docela utahany, samozrejme Cassey super, ale vic jak 3* nedam.

Posel (2009)

Tak tohle jsem ani nedokoukal, malokdy neco vypnu v pulce, ale tohle se fakt nedalo.

Slizoun Pete (2015) (seriál)

Pripomina mi to Banshee, ale bez sexu a akce :) Jako neni to spatny, ale Giovanni Ribisi mi nebyl moc sympatickej. A v zaveru je to jak Dannyho partaci. Nevim, jestli ma smysl delat druhou serii, ale jinak dobry.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

I kdyz nemam ani ty USA/AUS verze rad, tak tohle je docela sranda. Je to fakt docela vtipny diky tomu, ze tam jsou Cesi. :D Samozrejme je to ale kravina :D