Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Je vidět, že tohle režíroval sám Dave Filoni. Dědic Star Wars. Protože tohle bylo neskutečné. Naposledy jsem tenhle pocit zažil na konci Star Wars Rebels. Cesta do předaleké galaxie, do absolutního neznáma.

Ahsoka - Část 4: Ztracení Jediové (2023) (epizoda)

Absolutně našláplá episoda. Zamotalo se to více než jsem čekal. Skvělé. Jsem zvědav, co bude dál. Jinak geniální Ray Stevenson. Čest jeho památce. Dále také mě potěšila zmínka o "Dědici impéria"! Tak zná spousta SW fanoušků Thrawna! Takže nakonec Disney vsadil stejně na "legendy". Ty se stávají skutečností.

Ahsoka - Část 3: Čas odletu (2023) (epizoda)

No skvělé. Začíná se to posouvat, začíná to více houstnout. Skvělá episoda. Dost napínavá.

Europa: The Last Battle (2017)

V posledních letech se množí dokumenty s doby 1. a 2. sv. války. Jak to tehdy bylo, se pomalu ale jistě odkrývá. Není to shrnutí na pár minut. Je to vyprávění na několik hodin a i tak je to pořád málo. Světoví lháři a manipulátoři drželi pod poklicí pravdu dost dlouho. Ale už přichází čas, aby pravda vyšla najevo. Jednou to svět pochopí a s úctou bude vyslovovat jméno člověka, který jako jediný dokázal nastolit pořádek, jenž by opanoval vesmír na věčné časy.

Silo - Season 1 (2023) (série)

První série dobrá. Teda popravdě, chtěl jsem věřit tomu, že série bude jen jedna. No nevadí. Už aby byla druhá. Protože mě teď fakt zajímá, o co tam jde a proč to tak je 😂☝️

Silo (2023) (seriál)

Řekl bych, že takový detektivní sci-fi to je. Za mě slušný počin.

Silo - Venku (2023) (epizoda)

V celku povedené a zajímavé rozuzlení. Věci jsou pak tedy nakonec trošku jinak, než by si ne jeden divák myslel. Ale zase na stranu druhou, něco podobného se dalo čekat. Silo není jediné. Dobře tedy. Ale co se tedy stalo venku? Jsme vůbec na Zemi? Uvidíme co druhá série přinese.

Silo - Útěk (2023) (epizoda)

Na začátku to ani tak nevypadalo, že to bude mít koule a teď je to fakt nářez.