1. MISE - Vyjednávač (2021) (epizoda)

Zatím nejlepší díl, akorát nás opustila jedna zrzka, která si aspoň se svým idolem zašukala a je překvapená, že šuká i jiné. Divné, že si toho nevšimla, že je děvkař z předešlých dílů je to patrné. Dolanský opět herecky perfektní, tady přidal k přísnému veliteli ještě vyjednávání. A přírodní porody, to je kapitola sama pro sebe.

Ochránce - Džungle před tabulí (2021) (epizoda)

Nezbývá než souhlasit se závěrečným sdělením zástupce ředitelky školy, prostě to tak je a nejen v Brně.

LOVEní (2019)

Nic originálního, ale za jedno podívání stojí. Bylo to v sobotu v TV a když jdete druhý den do práce... Je to klasika zprvu se nechtějí a pak ano, a místo sokyně v lásce je tu sokyně kamarádka toho borce. Malá pardubická pobavila :-).

1. MISE - Dva proti všem (2021) (epizoda)

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel, to je motto tohoto dílu.

Pan profesor - Táhni (2021) (epizoda)

Jedna školní kapela s jepičím životem, šukáním zralé ženy a dnem otevřených dveří, kdy to dopadne jinak než se zdá.

Osada - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Myšička je fakt zvláštní ajťák, ale proč si sýrařská rodina hraje na dělňase nechápu. V dnešní době a tam v osadě by to mohlo být jedno.

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Mnohem lepší, dát druhou šanci se vyplatilo. Dvě vtipné hlášky a jinak to celkem jde. Vidím jistý nadhled a snad i lásku k chataření.