Skins (2007) (seriál)

Pro mě jsou Skins jen první a třetí generace. Druhá generace je propadák, slátanina, při jejímž vymýšlení se scénáristi nejspíš jen moc sjeli, protože jinak si to vysvětlit nedokážu, ale přivírám nad tím oči a po geniální třetí řadě je to za jasných 5*.

Ostrov (2005)

Tenhle film měl obrovskej potenciál, některý části jsou vážně dokonalý, ale ta spousta hollywoodských absurdit a rádoby ultra brutálních akčních kousků to celé shazuje na pouhé 3*. A ten sladký happy end? Oh please.

To byl zítra flám (2010)

Konečně jsem se zase u nějaké komedie vážně pobavila. Mötley Lüe mluví za vše.

Guns N' Roses: Rock am Ring 2006 (2006) (koncert)

Chybí tomu víc než jen bývalí členové, Axl se sice snaží pařit jako za mlada, ale už to není ono. Jednu výhodu to má, nemusíte na něj čekat 3 hodiny, ale pustit si ho kdykoliv chcete, s tím se ale taky váže to, že tam ta atmosféra z živáku prostě chybí. Fanoušci Guns N' Roses se dělí na 2 skupiny, jedna miluje kapelu i Axla, druhá miluje kapelu a Axla nesnáší. Tenhle koncert je rozhodně jen pro tu první část.

Sametoví vrazi (2005)

,,Tady už se nikomu nechce makat. I nájemnej vrah si radši zaplatí nájemnýho vraha, než aby to udělal sám." Ale celkově to až na sametovýho maniaka Dolanského za víc nestálo.

My Fair Lady (1964)

Jako by G.B. Shaw napsal postavu Elizy přímo pro Audrey, nedokážu si představit, že by kdokoli jiný dokázal zahrát tuto proměnu tak dokonale jako ona - tu na začátku tak úžasně protivnou a vyřvávající květinářku a na konci pak naopak nádhernou a vznešenou dámu. Kouzelný muzikál.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Film o tom, jak se sebrala všechna hollywoodská klišé, narvala se do jednoho filmu, vytvořil se propletenec vztahů mezi postavami a ono to fakt zabralo. Sice to je blbost, ale tak strašně dobrá, že i ten happy end rádi prominete. V jednoduchosti je krása a mě už dlouho nic tak jednoduchýho tolik nepobavilo.

Leaves of Grass (2009)

One man show ( Ikdyž i to je dost nepřesné, díky té perfektní dvojroli) Edwarda Nortona . Tady dokázal, že je to výborný herec i ve špatných filmech. A nebýt těch posledních 20 minut, bylo by to hodnocení i o kousek vyšší.