Národ upírů (2012)

Mno, jen s vypětím všech sil jsem to dokoukal. Kromě zmiňovanejch Uderworldů mi to připomnělo District 9, ale točenej na úrovni Ulice z TV Nova. Je to vláčný, roztahaný grafika z horších videoher, akce mizerná. Pár vtipných hlášek, ale i v podání postav vyznějí do ztracena. Postavy jako by si na drsňáky jen hrály. Jediné co mě zaujalo je, že tam kriminálka jedí v Dacii Logan.

Paralelní světy (2012)

Člověk musí zapomenout na to co ví o fyzikálních zákonech, gravitaci, pohybu planet, atmosféře atd. Z tohoto pohledu by byl film hovadina, ale pokud se člověk oprostí od svých vědomostí a přijme fyzikální zákony platné ve filmu je to pěkné, milé, romantické, odpočinkové a hlavně koukatelné.

Atlas mraků (2012)

Film s šesti časovými liniemi zahraný cca osmi herci! To mluví samo za sebe. To nejlepší na tom bylo, že až na konci člověk zjistí, že všechny role zahrálo jen těch pár stejných tváří skrytých senzačními maskami. Jinak náročnější kousek. Ten druh filmu po jehož zhlédnutí to člověku ještě chvilku šrotuje a nezaškodí ho po čase zhlédnout znovu. Film který říká mnoho a každý si z něj odnese něco jiného.

Událost (2010) (seriál)

Zajímavej a poutavej námět, chytne to a dá se zkouknout za pár večerů. Zvraty překvapení i nelineární časová linie dílu jak tu někdo již psal " PŘED TŘEMI LETY " " PŘED 23 MINUTAMI " " PŘED MĚSÍCEM " " PŘED 66 LETY " " PŘED ...... nebyly vůbec ku škodě. Jedné co mi vadilo byly některé nelogičnosti a obsurdity, ale i to člověk nakonec přešel. Konec pecka, doporučuju dokoukat. Hlavní cíl, záměr má sice konec, ale pokračování je i tak nasnadě.

Poslední základna (2012) (seriál)

Po shlédnutí celého seriálu. Pilot zajímavý, upoutá to, slušné očekávání. Téma je neokoukané, orginální, velký potenciál. První půlka průměrná. Druhá celkem chytne. Každej díl je nabitej tématem a akcí nic vláčného. Konec je horší popsal bych ho jako divnej a nasoukanej do jednoho dílů. Zřejmě to ukončili tak nějak narychlo za chodu, ale je to konec v pravém slova smyslu, jak má být. Žádná zadní vrátka, žádná příprava na pokračování, prostě konec. Chtělo to natáhnout min o jeden díl. Vyzdvihnul bych herecké obsazení zajímavé a neokoukané tváře.