Prometheus (2012)

Mno je rok 2089 +- lidstvo je schopné vyrobit robota nerozeznatelného od člověka. Je schopno cestovat vesmírnou lodí přes půl galaxie. Na lodi je automatický operační sál co vám na základě hlasového pokynu udělá jakoukoliv operaci. A hle jeden z vědců z posádky stejně nosí brýle a to v dizajnu mého učitele ze základky.

Iron Man 3 (2013)

Jo není to špatný, ale v duchu amerického filmařského biznisu, že každé pokračování má bejt ještě nabitější ještě akčnější a bombastičtější to vždy skončí tupou přeplácaností. Pominu nesmyslnou fyziku, ale film se odehrává téměř v současnosti a najednou nečekaně tam na sebe vytahujou technologie, na které by i ve Star treku koukali jak na úžasnou novinku. To už je moc!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Pecka. Hlavně pro lidi co tak žili. Hráli stejné hry četli stejné knížky řešili podobné blbosti. Moc moc pěkný.

Total Recall (2012)

Předvídatelné, vizuálně a moderně přepracovaný Total Recall. Pro někoho kdo neviděl původní kultovní verzi to může být pěkný pro ostatní hezky udělaná slabota!

Resident Evil: Odveta (2012)

S každým dalším dílem horší a horší. Snaha pokaždé nějak navázat už překročila únosnou mez. Ale z nostalgie a nedostatku jiné zábavy v rámci odpočinku to člověk zkoukne a jen si říká co bude dál.

Sněhurka a lovec (2012)

Na pohádku moc drsné na celovečerák moc pohádkové. Ale dá se to.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Jednička byla o dost lepší. Přeplácaná mega akčňárna.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Na TV film to není špatný, trochu moc dlouhé a vláčné, ale kro to vydrží nemůže být vyloženě zklamán. Pro lidi jako já, co nečtou knihy se to dá pozřít.

Láska je láska (1998)

Už je to dávno, ale dones si vzpomínám jak mě to tehdy dojalo, milé, hezké, reálné upřímné. Je to třeba vidět a to celé a nerušeně. Moc dobrý dojem i po letech. Pro mě nej. Švédské neznámé dílko.