Člověk bez osudu (2005)

Četla jsem knížku, která je prostě skvělá a nedá se odložit dokud se člověk nedostane na poslední stranu. Těším se na film, doufám, že mě nezklame.

Stopy krve (2006)

Drsný horor, dávám tak vysoké hodnocení, protože všechny předpoklady dobrého hororu dodrženy. Jen už ho nemusím vidět znova.

Sirotčinec (2007)

Moc skvělý, smutný, strašidelný i bez krve. Konec jiný, než očekávaný, ale hl. až na konci spoustu věcí, detailů dojde, kterým nebylo věnováno dostatečné množství pozornosti. Doporučuji.

Osudový dotek (2004)

Dostalo se mi k sluchu, že je i jiná verze, která nemá takový konec. Mohu říct, že během celého filmu jsem právě neočekávala, co přišlo, možná tím víc líbí. :-) Mám ten film doma dlouho, jen jsem neměla chuti k jeho shlédnutí na základě popisku na zadní straně. Nyní jsem ráda, že jsem se přemohla a doporučuji! Já si ho určitě časem dám znova a doufám, že se i podaří mi sehnat tu druhou verzi.

Od soumraku do úsvitu 2 (1999)

Dala bych 5* ,ale kdyby měl tento film jiný název. Pokud mám ale srovnávat s prvním dílem, tak je slabší. Jinak líbi moc, upíři, skvélá!!!! kamera, která si pohrává s detaily, zajímavé, neotřelé přechody. Chyběla mi zde větší hloubka, která je v prvním dílu, ale i zde platí na upíry zbraně, které známé z jiných filmů, knih, písemností. Já jsem spokojena.

Máj (2008)

Zklamání, přehnaně dlouhý hudební klip. Zbytečně moc odhalování, nelogické scény. Hvězdička pro Javorského, snad Přeučila, někdy hezké obrazy. Čekala jsem víc. Škoda.

Bathory (2008)

Jsem zklamaná. Kdyby to měla být pohádka, budiž. Někteří obhajují tento film, "však to je pohádka", ale to pak najde se takový "režisér" který si například vezme téma Hitlera a udělá z něho anděla, kterého mi tak zavrhli. Hrozná demagogie. Jsem zklamaná, že zrovna tohle téma někdo se pokusl tak překroutit. Kdo jdete na tento film, nebo už jste byli, přečtěte si něco z hystorie o této ženě, než se necháte oklamat její "svatostí". Dávám * hvězdička jen díky některým prima hereckým výkonům.

Šerif a mimozemšťan (1979)

Zítra tento film vyjde v trafikách, tak kdo neviděl, je možno shlédnout.

Psí vojáci (2002)

Prima film, dala bych víc, ale čekala jsem, když i poslední voják raněn, že taky měl se z něj stát vlkodlak. Ale to jen závěr, jinak super.

Na poslední chvíli (2006)

Nečekány závěr, překvapivý, nápaditý...celý film pozvedl do lepšího světla. Líbilo.