Densecu no júša no densecu (2010) (seriál)

Seriál, který má z mého pohledu velký potenciál, ale není schopen ho naplnit. Postavy se občas chovají tupě, nelogicky. Postava Ferris mi cca od 18. dílu začala lézt víc a víc na nervy. Kdyby se ubralo na rádoby vtipnosti, na trapných scénách a odstranila se občasná tupost a nelogičnost, mohl by to být skvělý seriál. Přesto přese všechno sledování nebylo utrpení a zkouknul jsem to celkem rychle a výše zmíněné nedostatky jsem tak nějak přecházel a byl schopen je odpustit.

Utawarerumono OVA (2009)

klasická OVA o ničem, kde vidíme postavy v netradičních situacích. Pokud se vám hodně líbil seriál tak na to mrkněte, jinak to je asi dost ztráta času.

Negima!? Nacu Special!? (2006)

Děj:Nodoka a Yue chtějí vyčarovat červený provázek, který jim ukáže osudového partnera. Místo toho vykouzlí červený provaz, který přiváže k sobě na celý den Negiho a Nodoku, kteří tak musí celý den spolu vydržet přivázáni k sobě. Komentář: Stejně jako předchozí OVA, tu chybí v podstatě nějaký děj. Opět asi pouze pro fanoušky. Jetu opět více ecchi než v seriálu.

Negima!? Haru Special!? (2006)

Děj: Třída jede na výlet na ostrov, Asuna je naštvaná na Negiho, který ji urazil a ostatní se snaží aby se usmířili. Komentář: Taková OVA celkem o ničom, není to ani moc vtipný. Je tu výrazně více ecchi oproti původnímu seriálu.

Cubasa Tokio Revelations (2007)

oproti anime to má pořádný spád a i animace je lepší. Po Tokyo Revelations existuje OVA Tsubasa Shunraiki, jenž má dva díly, která ale bohužel přímo nenavazuje na toto OVA a je potřeba si před případném shlédnutí přečíst mangu volume 18-21, jinak je děj poměrně zmatený.

Management (2008) odpad!

když pominu fakt, že hlavní hrdina je archetyp člověka , jakého nemůžu vystát, tak celé poselství filmu o tom, že když budu dostatečně dlouho vlezlý, otravný a místama slizký, nabrnknu si slušnou slečnu, přestože já jsem jsem hrozná nula bydlící u rodičů.Navíc celý film je protkán hromadou kravin a nelogičností, jak by se reálné postavy nezachovali ani v 1 případě z milionu.Prvních cca 30 miunut jsem se musel nejednou hodně přemáhat abych koukal dál a vydržel.Prostě těžký provar.Woody jediný za něco stál z celého filmu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

I. - 5* ,II. - 5* , III. - 5* , IV. - 3* , V. - 2*, VI - 3* , VII - 2*, VIII - 2* IX - 2* Polovina osmé série, jen za díly 11 a 12. Už je to nastavovaná kaše, díly se opakují , herci se chovají trapně, zejména postava Teda je šílená, vtipy už nejsou co bývali, je to zbytečně natahované. Něco jako přátele ke konci, děs , běs, hrůza. Přijde mi, že na 1 dobrý díl je 5 špatných. Na začátku to bylo obráceně. 9.série 14. díl - nejtrapnější věc co jsem viděl za poslední léta.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Strašně krásná "pohádka",senzační animace, báječně namluvené některé postavy, dokonalý svět mrtvých,fantastické loutky, geniální hudba a vše velice emotivní.Pro mě jasná jednička mezi animovanými filmy v roce 2005

Hříšný tanec 2 (2004)

jako oddechovka to neni špatný a pokud se rádi dívate v TV na tancování tak si ten film pustíte třeba i vícekrát.Film má několik příjemných scén, ale moc mi nesedla hlavní hrdinka, asi daň za to že umí tančit.Navíc scénař mi přijde vyloženě slabý...50%