Inženýrská odysea (1979) (seriál) odpad!

Brr... Je to pouze pro hodně otrlé diváky. 0%

Láska za časů cholery (2007)

"Taková lepší telenovela." Asi takhle bych nazval tenhle zdlouhavý snímek, podle stejnomené knižní předlohy od G.G. Marqueze. Nebudu víc zabíhat do detailů, ale rozhodně to nedoporučuji. 30%

Kameňák 4 (2013) odpad!

Myslel jsem, že na úroveň Babovřesků už nic neklesne... A ono ejhle, po půl roce se do kin dostal tenhle nicneříkající snímek. 0%

Krvavé divadlo (1973)

EL : ,,Strážníku, jestli se nepletu, tak pan Psaltery právě vraždí svou ženu!" ; strážník: ,,Oh, děkuji pane..." Celé dílo je značně absurdní, což nejen tahle scéna podtrhuje. Nezapomenutelný není jen famózní výkon Price, ale i úžasný soundtrack. Za mě 80%.

The Butterfly Ball (1976)

Je opravdu škoda, že se na tenhle muzikál celkem zapomnělo... :( Některé písně tam jsou fakt úžasné, vřele to doporučuji. 80% Režie: Tony Klinger... Hudba: Roger Glover... Film z koncertu v Royal Albert Hall... Setlist: *** "Dawn" (Vincent Price)*** "Get Ready" (Glenn Hughes)*** "Saffron Dormouse and Lizzy Bee" (Helen Chappelle a Barry St. John)*** "Together Again" (Tony Ashton)*** "Old Blind Mole" (Earl Jordan)*** "Magician Moth" (Vincent Price)*** "Watch Out for the Bat" (John Gustafson)*** "Aranea" (Judi Kuhl)*** "Sir Maximus Mouse" (Eddie Hardin)*** "Behind the Smile" (David Coverdale)*** "Little Chalk Blue" (John Lawton)*** "Waiting" (Al Matthews)*** "Sitting in a Dream" (Ian Gillan)*** "No Solution" (Mickey Lee Soule)*** "The Feast" (Vincent Price)*** "Love Is All" (John Lawton a ostatní)*** "Homeward" (Twiggy)*** "Love Is All" ***

Až vyjde měsíc (2012)

Svým způsobem divné, úchylné a absurdní to dílo, nad kterým se kdekdo může pohoršovat, což rozhodně není můj případ! :) 75%

Justin Bieber: Never Say Never (2011) odpad!

Pro mě jednoznačný odpad z přesvědčení. Nechápu, jak taková kravina mohla vydělat 100 mega dolarů.

Nespoutaný Django (2012)

Původně jsem chtěl dát 4*, ale vzhledem k mistrovskému výkonu Waltze a DiCapria se nakonec přikláním k 5. :)

Vlasy (1979)

Nejsem žádný hippík, ale tenhhle film mě prostě dostal... :) A to hereckými výkony, hudbou, místem a celkovou atmosférou. Pro mě jsou Vlasy jediným možným muzikálem, který se dá ohodnotit 5*. Bravo pane Formane!

Jesus Christ Superstar (2000) (TV film)

Viděl jsem to jednou a stačilo mi to. Je to celé nudné a bez nápadu. Oproti filmové adaptaci z roku 1973, či originální verze, kde zpívá Gillan a Head, je to sr**a. 20% a to jsem na hodnej.