Matrix (1999)

Kultovní film pro každého technicky založeného člověka.

Posel budoucnosti (1997)

Zajímavý film, kde K. zahrál svůj standard. Nechápu hodnocení ostatních, ale je to tím, že tento film není pro každého. Rozhodně ale zaslouží více než 3 hvězdy.

Milionář z chatrče (2008)

Nechápu za co tento film mohl dostal oscary. Nelíbil se mi ani dějem ani výkony herců, přesto existují mnohem horší filmy. Za jiný pohled na život a hegemonii jiných velmocí ve tvorbě filmů je možné přidat hvězdu.

Kurs sebeovládání (2003)

Kdo se chce pobavit, zasmat od srdce, videt zase hvezdneho herce Jacka N.,odpocinout si od beznych starosti, pripomenout si, ze trapasy jsou beznou soucasti zivota nikoli tragedii, a ze vse se ma brat s rezervou, nasel ten spravny film. Ostatni hledejte jinde a prosim nehodnotte tento film svym pesimistickych pohledem na zivot. Film si v kategorii komedie zaslouzi minimalne od kazdeho 4 hvezdy.

Olověná vesta (1987)

Zajímavý film z prostředí, které jen málo lidí mohlo zažít a podat věrohodné svědectvi. Scénka s odstřelovačkou je natočena rukou nesmyslnou a takto by to nemohlo NIKDY BÝT. Proto jak tady již někdo psal lze film rozdělit na dvě části, kdy tu první bych hodnotil za 4 hvězdy a tu druhou část za 3. Celkově za 4 s odřenýma ušima.