Tunel smrti (2005) odpad!

Zručně natočená sračka. Asi jako když se někomu povede uvařit oku lahodící jídlo, které má však naprosto odpornou chuť.

Siren (2010)

Když má film ušmudlaných 79 minut, z kterých se toho dobrých 65 neděje absolutně zhola nic, kvůli čemuž pak člověk musí počítat každou vteřinu, něco je špatně. A těch zbylých 14 minut, když se něco málo konečně děje, je zas tak chaotických, že i z toho má člověk lautr hovno. Má to zajímavou myšlenku a decentní herce, a to je asi tak bohužel vše.

Sucker Punch (2011)

Orgasmický audiovizuál se tu mísí s přiblblým scénářem, strašně nevýraznými postavami (výkony neřeším, takovéhle role by v takovém scénáři nezahrál dobře nikdo), komickou choreografií a komandem sexbomb, které jsou zkrátka nesmrtelné a film vysvětluje dostatečně jasně, proč tomu tak je. Tudíž, o už tak nijaké postavy se pak člověk ani nemá jak bát, ergo se tu nenajde ani minuta napětí. Snyder je poctivý řemeslník a s kamerou mu to jde jedna báseň. Bohužel spisovatelské pero mu prostě nesedne a byl bych i pro jeho dobro do budoucna vděčný, kdyby mu jej do ruky už nikdo nikdy nedal.

Antikrist (2009)

Nejdivnější a nejnudnější porno, jaký jsem kdy viděl.

Komparz (2005) (seriál)

Nekompromisně vtipné a inteligentní. Jakkoli jsou některé zdejší dialogy ostré, postavy mají zároveň tolik srdce, že to celému seriálu dodává skvělý balanc. Ani u těch nejnepříjemnějších scén si člověk nemůže pomoct od natupělého zírání a trochu toho škodolibého chechotání. A co se týče toho Gervaisovic monologu na konci vánočního speciálu...něco tak uvěřitelného jsem už hodně dlouho neviděl. Rickyho zbožňuju už dlouho, ale takhle úžasný herectví jsem od něj vůbec nečekal. Jednoznačně vrchol jeho herecké kariéry a jeden z nejgeniálnějších seriálů, jež jsem měl tu čest vidět.