Solomon Kane (2009)

Překvapuje mě, že nemá tenhle film příliš vysoké hodnocení. Podle mě je vážně hodně dobrý. V poslední době jsem z mála novějších filmů, který se mi líbil. Super příběh, trochu vyžilý válečník se rozhodne,že se dá na cestu víry, ale co mám pak dělat s tím, když zjistí, že bůh chce to samé co satan - zabíjení, pomstu a krev. Dobře natočeno, scény se zabíjením velmi reálné. James Purefoy vypadá moc dobře :-)

Black Books (2000) (seriál)

Můj oblíbený seriál, škoda, že je tak málo dílů. Co říct, prostě se u něj bavím celou dobu jeho sledování. Skvělý humor - suchý,drsný.Perfektní herci.

Machete (2010)

Moc dobrý film, jeden z nejlepších co jsem viděla za poslední dobu. Myslím, že je to Trejova životní role. Nehraje, on prostě jen je :-) Miluju drsný humor, který je v tomhle filmu. Tenhle film, je zábavný, protože takový měl být, narozdíl od velké části akčních filmů, které jsou dost vtipné i když to nebylo cílem :-D

Černá labuť (2010)

Po nadšeném vyprávění všech, kteří tenhle film viděli přede mnou, bylo jeho shlédnutí pro mě trochu zklamání. Některé scény byly fakt super, obvykle se týkali, ale jen samotného baletu. Příběh pro mě nic moc, život baletky je drsnej, no a co? Chvílemi jsem se trochu nudila i když v některých scénách bylo učiněno zadost mé lásce k nechutným detailům. Dobrá kamera a střihy. Hudba se mi místy také líbila.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Strašně dobrý, je to jeden z nejlepších seriálu co jsem viděla. Skvělý humor, někdy jednoduchý, někdy složitější. výrazné postavy. Miluji mimózní vědce. Čekala bych, že časem začnou být příběhy podobné a nudné, ale nic takového se nestalo a naopak díly z poslední série patří k mým nejoblíbenějším. Chtěla bych víc, mnohem víc dílu. teď mě trochu mrzí, že jsem je všechny tak zhltala, ale pobavím se i při opětovném sledování.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Tenhle seriál mě vážně překvapil, musím říct, že jsem si po shlédnutí části jednoho dílu myslela, že je to docela blbost, ale jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala podívat se od začátku na všechny díly. Seriál je velmi zábavný, zvlášť když má někdo rád drsnější humor. Naprosto mě dostal styl - barvy, hudba. A myslím, že výběr herců byl také velmi dobrý, zvláště v případě nabručeného detektiva.