Vlkodlak (2010)

Mě se film líbí, super prostředí, atmosféra, lesy, tam, vytí,mlha, otevřené rány, stříkající krev, skvělá hudba, no pro mě přesně to, co bych od takového filmu čekala.

Mučedníci (2008)

Moc dobré dílko, nebudu předstírat, že mě nějak dojal pokus o hluboký příběh, protože ten se až tak nezdařil, ale super propracované do detailů, mrazivé záběry a hodně dobrá kamera, aspoň dle mého názoru. Hnusný nechutný a drsný, no to je ten důvod proč se na tyhle filmy tak rádi díváme.

Rio (2011)

Docela hezký animáček, žádný zázračný děj, ale to snad od amerického animáče není možné příliš čekat. Zpracování je fakt moc pěkné, občas jsou tam i některé vcelku vtipné části, 2x jsem se dokonce i trochu zasmála.

Warrior (2011)

Krásný film, dobrý příběh, skvělá kamera a hlavně z hereckého obsazení jsem byla nadšená. Bravurní herecké výkony, velmi reálné zápasy. Příběh je chvílemi dost dojemný, ale neurazí ani drsňáky. Konec naprosto úžasný (hudba, kamera). Gavin O'Connor je pro mě v podstatě naprosto neznámý režisér, ale velká poklona pro něj.

REC (2007)

Jo moc se mi to líbilo, skvěl nechutný, fajn kamera i když už tenhle styl natáčení není až tak originální. Moc se mi líbila vyhublá dáma na konci, akorát to pro mě měla nakonec zbytečně velký spád, klidně je tam mohli ještě chvíli nechat potácet se po domě, nebyl podle mě zcela využit potenciál některých postav, nicméně i tak je to mnohem lepší film, než většina hororů za posledních 5 let.

Dexter (2006) (seriál)

Přestože mě hluboce mrzí dost zásadní odklon od knižní předlohy, která je o mnoho brutálnější, drsnější a barvitější, musím dát 5 hvězdiček. Nebýt toho, že jsem předtím četla knihu, která je naprosto dokonalá, že by si člověk až chvílemi myslel, že sám autor, je šílený psychopat, nejspíš bych seriál považovala za dokonalý. Nejdřív jsme nebyla ani příliš nadšená z výběru herce, ale nakonec je Dexter docela sexy zabiják.

Antikrist (2009)

Jeden dlouhý šílený ujetý úlet, miluji to, krásně natočené, dokonalé obrazy - dokonale krásně znázorněný hnus. Tohle je umění...

Prosincoví kluci (2007)

Vcelku příjemný film, místy poněkud melodramatický, ale celkově se mi líbil. Vtipný film na zpestření nudného odpoledne. Možná jsou 4 hvězdičky trochu unáhlené, ale 3 se mi zdají málo :-)

Sedmá pečeť (1957)

Úžasný film, i bez potoků krve a super efektů lze vyjádřit přítomnost smrti,. Vlastně jí bez těch všech věcí možná jde vyjádřit ještě mnohem lépe. Jednotlivé scény dovedené k mrazivé dokonalosti, perfektně doplněné hudbou. To vše doplněné perfektními výkony jednotlivých herců.

Barbar (2009)

Úžasné barevné exteriéry, mnoho zábavných dialogů, monologů, jasná dějová line plná nečekaných zvratů,... Tak pokud chcete něco takového podívejte se jednoznačně na jiný film. Tenhle film se mi moc líbil i když některé jeho pasáže a záběry jsou dovedeny až na samotný okraj délky jaká je možná u jednoho záběru tak abyste si nemysleli, že se vám zasekl přehrávač. Dokonalá kamera, hudební podkres velmi dobrý. Hodně se pracuje s tichem, které vám dám možnost pořádně si užít chladnou krásu některých záběrů. Místy zabíjení, které je vážně luxusní, takhle se zabíjí po staru :-) a Mads Mikkelsen je úžasný, sexy vraždící špinavý barbar. Je čas žít, bojovat a čas zemřít....