Loungta! (2004)

Nejpůsobivější show, která byla uvedena na ČT

Temné stíny (2012)

Tak očekávala jsem něco jiného. Zajímavé pasáže se střídají s nudnými, s tím že těch nudných je daleko víc. Ovšem co se Burtonovi nedá upřít je propracovaná počítačová grafika ve filmu, skvělé kostými a kulisy. Bohužel ani hudba nebyla zajímavá.

Winx Club (2004) (seriál)

Dabing by mi ani tak nevadil, jako spíš vykreslení postaviček. Nic proti, ale mohli by se aspoň trochu stydět, přece jenom je to seriál pro děti. 1* alespoň za zajímavý děj.

Jana Eyrová (1996)

Tohle je snad ta nejlepší verze románu. Ale necháme se překvapit do budoucna.

Sněhurka (2012)

Po letech zase jedna pohádka jak má být, ač bych uvítala konečně nějakou verzi, která by aspoň trochu odpovídala původnímu příběhu. Krásný princ, zpočátku naivní princezna, krásná ale zlá královna, trpaslíci, i to jablko se tam nakonec objevilo. Myslím, že obsazení bylo ideální, a celkový dojem z filmu zkazil jen závěr, který asi nikdo nebude chtít vidět dvakrát. Tak za halekající princeznu s nevkusnou písní... hvězdička dolů.

W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Á tak proč by ne, že... je to ale velice osobité pojetí čarodějnic. Myslím, že kdyby seriálu (tedy i samotným komixovým postavičkám) dali jiný název, tak by se vůbec nic nestalo. Jinak graficky je to velice hezky zpracováno, děj zajímavý a svižný s logickým uvažováním.

Tajemství tety Eleanory (2009)

Tahle pohádka mi připomněla nějaký příběh, ale nemůžu si vzpomenout jaký. Každopádně pěkný, plynulý děj kazí samotná animace.

Fantom opery (2011) (divadelní záznam)

Jako vždycky úchvatné. Člověk prostě neustále musí žasnout, co všechno se dá na jevišti vytvořit. Ovšem i tady se najdou takové nedostatky, které nedokázaly vzbudit ty pocity, které mám při sledování filmu. Některé výstupy Christiny a Fantoma, Carlotta u které jsem si nebyla jistá jestli má být víc ustrašená nebo arogantní, nesourodá dvojice Firmina a Andrého, poslední záběr na Meg s nalezenou maskou... Výrazně mě ale zklamala píseň PrimaDonny, tam jsem očekávala něco víc nebo Maškarní bál, který byl alespoň zakončen bravurním výstupem Fantoma v nádherném kostýmu smrti, to předčilo i filmové zpracování. Pro mě zůstane nejlepším fantomem Gerard Butler, protože tahle role pro něj byla velmi zásadní, v žádný jiný se neukázal jako přitažlivý nebo půvabný (ač je to fantom a měl by nahánět strach). Naopak zde jsou skvostná všechna vystoupení Raoula v podání Hadley Frasera. Celkový dojem je fantastický.

Jak vyženit z pekla štěstí (1997) (TV film)

Děj je velice jednoduchý, zaujalo mě jen herecké obsazení, které bych vůbec nečekala.