Krvavý román (1993)

Tak tohle bych nechtěla ani číst. Bylo to nehorázně dlouhé a navíc poloněmý a polobarevný. Jediné co na tomhle filmu bylo dobrého byl Ondřej Pavelka. To bych se raději podívala na Nosferatu a Kabinet doktora Caligariho než na Krvavý román.

Balada pro banditu (1978)

Velmi špatně přepracovaná kniha do filmové podoby. Z pohledu divadla nemohu soudit. Baladu pro banditu jsem neviděla, ale knihu Nikola Šuhaj, loupežník jsem četla a čekala jsem lepší zpracování. Líbila se mi snad jenom úvodní píseň. Ani nevím co bych v tomhle filmu měla vyzdvihnout nebo pochválit: obsazení (Donutil, Polívka, Nový), originální nápad (na mě až moc originální)? Nic jiného mě už asi nenapadne.

Junior (1994)

Myslela jsem si, že není nic horšího než vidět těhotnou ženskou, ale jo je... vidět těhotnýho Schwarzeneggera.

Běžci (2010) (TV film)

Jako pokus o české sci-fi si to zaslouží aspoň jednu hvězdičku. Ještě by to chtělo dobrý horor, na který Češi tak nějak nemají buňky.

Mr. GS (2008) (pořad)

Pořad, u kterého se zasměju stejně jako u Uvolněte se prosím a Show J. Krause.

Strašení (1963)

Daleko víc se mi líbí remake a nejde jen o obsazení. Závěr v remakeu byl lepší a celkový děj... Kompletně jsme se v remakeu dozvěděli všechno o domě, kdežto v tomhle filmu se nedozvídáme nic o majiteli domu a Elleanoře. Zkrátka jsem očekávala, kdy už v závěru vybalí spojitost Elleanory a domu, bohužel ji nechali dřív zabít než nám to vysvětlili. Remake je zase míň strašidelný ;o)

Carrie (2013)

Mě se to zdálo jako docela dobrá verze, jen bylo dost přehnané jak 3 x zobrazili, že na Carrie padá prasečí krev mě to stačí jednou ale zato to chci pořádně, takže jako dramatický efekt zklamal (stejně jako má někomu zrychlení obrazu přijít směšný... to taky nechápu). Jinak po shlédnutí traileru film už nemůže přinést žádné další překvapení.

Lesní duch (2013)

Hodně krve a nechutností, ale starý lesní duch byl lepší, i když to byla spíš komedie nebo sci-fi než horor.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Snad ještě vtipnější než 1. díl, no snad to měl být takový scifi horor.

Jakub a jeho pán (2014) (divadelní záznam)

Hezká hra, vtipná, ale bylo tam i cosi smutného, co se vždycky bude opakovat.