Jakub a jeho pán (2014) (divadelní záznam)

Hezká hra, vtipná, ale bylo tam i cosi smutného, co se vždycky bude opakovat.

Nekonečný příběh (2001) (seriál) odpad!

Pro mě už to není bohužel TEN Nekonečný příběh s krásnými postavami.

Díra (2009)

Příjemná podívaná o překonávání sebe samého a především svého strachu. Ten kašpárek mi připomněl Kočičí oko ;o)

Nenarození (2009)

Jedna hvězdička a to ještě za Garyho Oldmana, nic víc si nezaslouží, protože ani nic nenabízí. Vážně je to jen ztráta času.

Zkratka ke smrti (2009)

Horor nic moc, ale ten překvapivý závěr stojí za to. Určitě doporučuji všem, kteří se rádi bojí a bojí se i u lehčích hororů.

Daniel Landa: 1938 (1997) (hudební videoklip)

Videoklip je dost jednoduchý: záznam zpěváka se střídá s archivními záběry z dokumentárních filmů. NNSS

Daniel Landa: Pozdrav z fronty (1997) (hudební videoklip)

Písničky Dana Landy mám velice ráda a tenhle song patří k mím nejoblíbenějším. Videoklip je klasika, která mě občas i dojímá. ;o)

Daniel Landa: Král a klaun (2013) (hudební videoklip) odpad!

Písničky Daniela Landy se mi vždycky líbili, stejně tak jako písně Karla Kryla takže přezpívaná písnička Král a klaun mi vůbec nevadí, ale vadímí celkový videoklip. Podle mě nemají automobilové závody s válkou nic společného. Pokud mohu doporučit tak nejlepší videoklip podle mě je Pozdrav z fronty, který je bez jediné chybičky a snad mě i trochu dojal.

Méďa Béďa (2010)

Méďa Béďa a Bubu byli super jen ostatní herci byli strašní.

Ledové království (2013)

Pohádka nezáživná a nebýt jedné chytlavé skladby, tak by ani obchoďáky neměly co prodávat.