Ledové království (2013)

Pohádka nezáživná a nebýt jedné chytlavé skladby, tak by ani obchoďáky neměly co prodávat.

Sviňák (2013)

No tak začátek byl krutě nadějnej, ale samotný děj mě zas tolik nenadchl. Vostrá byla až animace s titulkama v závěru, hustá svině ;o)

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (2010)

Film je vhodný jenom pro děti, nic vám nepřináší, ale alespoň s ním zabijete čas. Docela zdařilé pokračování, velmi se mi líbila parodie na Hannibala.

Halloween (2007)

Dala bych možná i víc, kdyby mě to alespoň trochu děsilo, ale bohužel.

Golet v údolí (1995) odpad!

Není to špatně natočený, ale přijde mi to bez děje, takové o ničem. Film je nejvhodnější pro ty, kteří se zabývají židovskou tématikou, ale kdybych film neviděla tak bych o nic nepřišla.

Helimadoe (1992)

No čekala jsem od Havlíčka něco víc. :o(

Vlčí jáma (1957)

Zpočátku jsem si přála, aby ta tetka rychle zemřela a milenci mohli být konečně spolu, ale z pohledu diváka mi i otčím v závěru filmu přišel jako srab vedle statečné Jany, ale dokázali by se lidé chovat na jeho místě jinak?

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Zdařilá adaptace knihy, která má svůj půvab. Jako všude i zde se najde pár odchylek od originálu např. v knize jsou vynechané takové citové vložky, které obsahuje seriál: odjezd Kristýny nebo prodej hárleje, které v knize vůbec nejsou. Kluci se nekamarádili s cirkusačkou, ale s cirkusákem a malou Mančinku měli už od začátku.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Velmi netradiční film, který dokázal využít skvěle počítačové animace i neokoukaných herců, které obsadil do hlavních rolí a na opačné straně známé herce zasadil mezi komparz. No a poselství filmu? Přemýšlela jsem nad tím, celý film a řekla bych, že i z té nejhorší situace se lze nějak dostat pokud se člověk nebude vzdávat a bude si věřit.