Jak se mění vědomí (2022) (seriál)

Výborně ozdrojovaná a natočená série o psychedelikách a jejich léčebném potenciálu.

Edmond (2018)

Moc pěkně natočenej francouzkej mainstream. Obzvlášť scény z představení jsou vymazlený.

Maniak (1996)

Pro mě úplně neznámý počin. Trochu béčkovej thriller stylizovanej do červený karkulky. Parádní casting.

Navěky (2021)

Kvalit Taxidermie to nedosahuje. Naturalisticky vykreslená budoucnost válečné Evropy z které vám dobře nebude. Bohužel chybí nosný příběh.

Reservation Dogs (2021) (seriál)

Na komedii je tam málo humoru, ale o to je lepší. Spíš taková sonda do života v indiánské rezervaci. Taikův dotek je v tom cítit.

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Bohužel seriál celkem prudce ztratil původní atmosféru a stal se z něj standardní NF produkt. Díly jsou zbytečně natahované a v závěru přepatosované. CGI na úkor kvalitního děje. Eleven bohužel s věkem do krásy moc nevyrostla. Plánované ST univerzum zůstane bez mého zájmu. Použití Kate Bush - Running Up That Hill je hlavním pozitivem celé série. 3 1/2 hvězdy.

Dugo putovanje u rat (2018)

Výborný a užitečný skoro 2 hodiny dějepisu. Malý péro (nebo jedno varle) dokážou způsobit velký zlo v kterýkoliv době (ano to je na tebe Půťo).