Skyfall (2012)

jediným bondem pro mě bude navždy connery.. ale co se týče filmů jako takových, skyfall spolu s casino royale nemají konkurenci

Quantum of Solace (2008)

ajajaj.. tak tenhle díl nejenže kulhá, ten napadá na obě.. dobré zpracování nezachránilo hodně špatný scénář

Casino Royale (2006)

nesnáším brosnana, takže u mě byla změna obsazení vítána velmi pozitivně. craig je skvělý, ale hlavně scénář k tomuhle filmu se povedl.. a song chrise cornella mi hraje v hlavě mnohem intenzivněji, než skyfall od adele.. dodnes.

Všemocný (2011)

po druhém zhlédnutí vyplavalo pár nelogičností, ale stejně to pro mě je kvalitní kousek, na který se zas jednou ráda podívám znova.

Rychle a zběsile (2001)

zvlášt po zhlédnutí nejnovějšího dílu musím říct, že sága zatím pokračuje mnohem lépe (5. a 6. díl), než začala.

Armageddon (1998)

škrtněme ten patetismus, přehnané hrdinství, klišé v každé třetí minutě a to jejich připosrané vlastenectví.. a dostaneme kvalitní kousek z bayovy dílny se skvělým willisem navrch. jinak mňam.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

uf, rozporuplné pocity mám.. místy mi tenhle film připadal tak stupidní, že už jsem nemohla dál.. a jindy mě jeho genialita tak zarazila, že jsem seděla u monitoru jak přikovaná.. kolem a kolem na ho*no, ale dobrý.

Expendables: Postradatelní (2010)

a tak jsem se nakonec dokopala.. a nelituju ztraceného času.. v rámci akčňáků je to fajn snímek, jinak je tak akorát na výplach mozku.. expendables splnili očekávání, je tam všeho dost.. i když, kde je chuck?!