• Fantasy

Hra o trůny (2011) (seriál)

Podle mě je tenhle seriál jeden z nejlepších! Výborné herecké obsazení. Hluboký děj a prostě fantasy jak má být! Promě druhý nejlepší fantasy po Pánu prstenů!!

Robin Hood (2010)

Super film. Super děj. Super Russell Crowe. A super režisér Ridley Scott! Prostě Robin hood jak má být. A ať si kdo chce říká co CHCE!!!!!!!!!! Nejlepší začátek. Jen bohužel ke konci už je to krapet....jinak bych se nebál ani 5ti.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Epické dobrodružství na moři! Film je velice kvalitní a má skvělí děj! Russell Crowe hraje navíc velmi dobře. Tak jako Pipin a všichni. Film by mohl klidně trvat Ještě o jednu hodinu dýl a nic by se nestalo! Úžasný...neopakovatelný...Master and Comander ..

Poslední samuraj (2003)

Tento film je promě neskutečně dojemný. Prostě klobouk dolů. Tom Cruise hraje super!

Gladiátor (2000)

Senzační film ze starýho říma. Prostě jednička mezi Historickými filmy!!

Pýcha a předsudek (2005)

Spíše takové romantické... Viděl jsem to jednou a moc semi to líbilo. Rád to za pár let skouknu znova. Koukal jsem nato o vánocích (vánoční film :D).

Andělé a démoni (2009)

Tento film mě bavil mnohem víc neš Šifra mistra leonarda. Přišel mi odost akčnější a odost zajímavější! Šifra měla být natočená jako druhá a Andělé a démoni měli být jako první, podle knižní předlohy ale takhle semi to i víc líbí. Šifra je taková oddychovka kdež to Andělé jsou.... Prostě senza!! Ovšem film si nejlíp užijete na první skouknutí po dalších už vás ničím nepřekvapí.

Kniha přežití (2010)

Podle mě jeden z lepších postapokalyptických filmů.

Statečné srdce (1995)

Velmi kvalitní historické drama. Je vidět že Mel Gibson je super herec a i super režisér!! Jeden z nejlepších historických počinů 20.století!!