• Publicistický

Mrazivá tajemství (2016) (pořad) odpad!

Kdo pochopil smysl toho pořadu, ať mi to vysvětlí do zpráv. Já to nepochopil.

Události Luďka Staňka (2018) (pořad)

Bezkonkurenční borec Luděk Staněk navazuje v novém působišti na svůj Pořad. A pořád je to velká hlína.

Hasičárna Telecí - Rozhodčí (2018) (epizoda)

Komedii jsem v prvním díle neviděl ani s lupou. Ničemu jsem se nezasmál. Tři hvězdičky zatím jenom díky obsazení a mé náklonnosti a určitému sentimentu ke Streamu díky tomu, jaké seriály už vyprodukoval.

Hospoda - Fotbal (1996) (epizoda)

Ten vůl Novák si snad doopravdy myslí, že dalekohledy se dělaj z půllitrů.// Já mám jednu televizi v kotelně. A máš v ní jabka, to je vůně, viď.// Vždyť jsem ti říkal, že jsem se na ni díval na Olympiádu. Já vím, v šestatřicátým, tu ještě zahajoval Hitler.

Kadeřnictví (2018) (seriál)

Vipky a ristretta. Zas tak hrozný to není. A to jsem chlap, tedy rozhodně ne cílovka seriálu.

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2017) (pořad) odpad!

Vánoční poserství, pardon oselství, teda vlastně poselství prasedenta, pardon prezidenta republiky Mlhoše Zmrdmana, pardon Mileje Zemiše, vlastně Miloše Zemana. Zase bude zlitej jak slíva, odpad jistej.

Fízlárna (2017) (seriál)

Oproti Blaníku a Monte Karlu je to prostě slabší. Některé díly byly dobré, zasmál jsem se u nich, ale některé byly opravdu slabé a nic vtipného v nich nebylo. Kyselka je naivní až moc, postavu Hrabáka jsem nepochopil. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale kvůli Maryškovi, pro kterého mám slabost, dávám tři.